بنیان گذار شرکت بزرگ AMC که به عنوان یک کمپانی معتبر سینمایی شناخته می شود در جدیدترین اظهارات خود اعلام کرد که شرکتش قصد دارد از پرداخت بلیط های فیلم از جنس دوج کوین حمایت کند. این شرکت قصد دارد تا انتهای سال ۲۰۲۱ این برنامه را عملیاتی کند و پلتفرم نمادین املاک RedSwan نیز Doge را می پذیرد. با وجود اینکه سطح معاملات DOGE به پایین ترین سطح خود از سال ۲۰۱۷ رسیده است قدرت الگوی رفتاری Dogecoin بسیار قوی بنظر می رسد.

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از Cointelegraph  ، شرکت های متعددی این هفته رونمایی های ارزشمندی را صورت داده اند از جمله کیف پول دیجیتال رابین هود که برای پشتیبانی از دوج کوین اخیرا رونمایی شده است. در همین رابطه بیلی مارکوس خالق میم کوین که دیگر در این پروژه کار نمی کند (اوایل دیروز) در توییتر خود اعلام کرد:

” خوب ما مجاز هستیم که بیش از حد واکنش نشان دهیم، کیف پول رابین هود یک خبر بزرگ برای دوج کوین است. این موضوع راه بسیاری از کاربران را برای استفاده واقعی از ارز های دیجیتال باز می کند. “

با DOGE 384 میلیون دلار املاک بخرید!

در ۲۲ سپتامبر ، پلتفرم تجاری سازی املاک تجاری RedSwan اعلام کرد که Dogecoin را برای دو معامله دیجیتال املاک در بازار خود می پذیرد. این شرکت در دو ساختمان آپارتمانی بلند مرتبه به ارزش ۳۸۴ میلیون دلار مالکیت جزئی را ارائه می دهد. اد نووکدی ، مدیر اجرایی RedSwan CRE ، می گوید: “[Dogecoin] در آستانه انتقال از یک” سکه مم “به موارد استفاده قانونی نهادی و معاملاتی است.  دو معاملات املاک دیجیتالی با نام APLO و LHOK حداقل ۱۰۰۰ دلار سرمایه گذاری می کنند – تقریباً ۴۴۷۷ DOGE در زمان نگارش این مقاله – و به طور سالیانه ۲۶٪ و ۱۹٪ بازده داخلی سرمایه گذاران هوشمند و موفق را ارائه می دهند.
در همان روز مدیر عامل AMC آدام آرون یک نظرسنجی از ۱۴۰۰۰۰ نفر از کاربران توییتر صورت داد و از آن ها پرسید که آیا پشتیبانی از دوج کوین به عنوان یک پشتیبانی از ارز های دیجیتال باید در دستور کار این شرکت قرار بگیرد یا نه؟ از چهار گزینه ی ارائه شده، بله حتما این کار را انجام دهید ” ۶۸.۱ درصد” از آراء را به خود اختصاص داد.

پس از این حمایت گسترده از DOGE در نظرسنجی ، آرون اظهار داشت: ” از پیش واضح بود که شما فکر می کنید AMC باید    Dogecoin  را بپذیرد. حالا باید بفهمیم و بررسی کنیم چگونه این کار را انجام دهیم. گوش به زنگ باشید!”  ایلان ماسک “مدیرعامل ” سابق DOGE  خواستار کاهش ساختار هزینه DOGE برای حمایت از پذیرش گسترده شد.

سطح معاملات پایین

علیرغم تبلیغاتی که در هفته جاری انجام شد ، سطح معاملات DOGE به پایین ترین سطح خود رسید که از دسامبر ۲۰۱۷ تاکنون مشاهده نشده است. بر اساس داده های Bit Info Charts ، تعداد معاملات روزانه DOGE برای اولین بار در چهار سال گذشته به ۱۶۰۰۰ عدد رسیده است. این رقم تضاد کاملی با روند  DOGE دارد که در ماه آوریل سال جاری بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفت و منجر به بالاترین سطح معاملات ۲۴ ساعته ۱۴۰،۰۰۰ نفر شد. عدم فعالیت زنجیره ای در قیمت و بازار  DOGE  منعکس می شود ، این موضوع به این دلیل است که قیمت ۶۹٪ از بالاترین سطح دوج کوین (۰.۷۳ دلار) در اواسط ماه مه کاهش یافته است و در زمان نوشتن این مقاله به ۰.۲۲ دلار رسیده است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *