تصور کنید شما از آینده ی روشن چند رمز ارز اطمینان داشتید! قطعا این برای هر معامله گری در بازار ارز های دیجیتال یک ابزار جادویی به نظر میرسد. در این مقاله قصد داریم درباره ی چهار رمز ارزی که برای سرمایه گذاری های بلند مدت مناسب اند و از آینده ی خوبی برخوردارند صحبت کنیم.

 

دیجی بایت:

اولین کوینی که میخواهیم درباره ی آن صحبت کنیم دیجی بایت است. کوین دیجی بایت یکی از بزرگترین بلاک چین ها را در بازار دارد. نسبت به خیلی از کوین های دیگر از تراکنش های سریع تر و ارزانتر برخوردار است. این شبکه بر روی تکنولوژی کار میکند به نام سوییپ که وقتی شما کوینی را به آدرس اشتباهی انتقال می دهید می توانید به کمک آن پس بگیرید. این اتفاق ممکن است برای هرکسی بیافتد.

از طرفی ماینر ها خیلی این کوین را دوست دارند زیرا این کوین جوری طراحی شده است که ماین کردن را بسیار کم هزینه کرده و نیاز به سیستم های قوی و پر هزینه را بسیار کم کرده است. به همین دلیل اقبال ماینر های مستقل روی این کوین خیلی زیاد است. به شایعه ی خیلی مهم در رابطه با این کوین وجود دارد که گفته می شود مایکروسافت از این تکنولوژی استفاده می کند. چرا این شایعه است؟ زیرا این ادعا در حد یک توییت از یک مهندس این شرکت بر روی کلود آن بوده است. اما با این وجود این حواشی نشان می دهد که این کوین آینده ی روشنی داشته و می شود با یک نگاه بلند مدت و عالی به آن نگاه کرد. این کوین رتبه ی هشتاد و نهم مارکت کپ است و مارکت آن یک میلیارد دلار است.

 

نئو:

کوین بعدی، نئو است. نئو معروف به اتریوم چینی است اما در همان اوایل به دلیل سیاست هایی که چین اتخاذ کرد محقق نشد و با همین نام نئو ماند. اخیرا چین قوانین سخت گیرانه ی محیط زیستی را اتخاذ کرده است که نئو به طور سوال برانگیزی از آن ها طرفداری می کند. نکته ی مهم این است که این طرفداری برای شرکت نئو بسیار خوب است زیرا این قوانین سخت گیرانه برای استارت اپ های نوپا بسیار سخت است و آن ها نمی توانند به رقابت بپردازند اما برای کوین های بزرگتر این طور نیست و با دادن پول و سهیم کردن قانون گذاران در سود این کوین ها می توانند این موانع قانونی را برای خود بر طرف کنند.

مارکت کپ نئو چهار میلیارد دلار است و کوین سی و هفتم کوین مارکت کپ است.

 

لایت کوین:

کوین بعدی لایت کوین است که بخاطر trans action  های سریع نسبت به کوین های دیگر زمان طولانی جزو ده کوین برتر بود. این کوین در بایگانی پشتیبانی شرکت های بزرگ قرار دارد و همیشه در لیست آنها هست. از این نظر توجه به این کوین آینده دار بسیار ضروری است. لایت کوین رتبه ی پانزدهم کوین مارکت کپ است با دوازده میلیارد دلار مارکت کپ!

 

ریپل:

کوین آخر ریپل است. ریپل با پشتوانه ی یک شرکت غول آسا فعالیت می کند. شرکت ریپل اوایل با شکایت ها و دادگاه های زیادی رو به رو شد. همین اتفاق باعث شد ریزش مقطعی را متحمل شود . اما ریپل توانست در اکثر این دادگاه ها پیروز شود و برخی از آنها را نیز با پرداخت جریمه سپری کند.

اکنون ریپل تمام این موانع را پشت سر گذاشته و میتوان به آن به صورت بلند مدت توجه کرد.

علاوه بر این مارکت کپ ریپل پنجاه و هفت میلیارد دلار است و کوین ششم مارکت کپ است.

این معرفی به این معنا نیست که با خرید این رمز ارز ها میلیارد ها دلار پول بدست می آورید بلکه به معنای توجه کردن به آنهاست.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *