فناوری بلاک چین به همراه پذیرش روز افزون ارز های دیجیتال در حال شتاب گرفتن است. انتظار می رود ارزش شرکت های حوزه ارز های دیجیتال در پنج سال آینده به ۲۱ میلیارد دلار برسد. تنها یازده سال پس از شکل گیری فناوری زنجیره بلوکی، هر دو بخش رمز ارز ها و این فناوری به بلوغ کافی رسیده اند و در نتیجه ی آن سازمان های با سابقه به مقابله ی جدی تر با چالش ها و مشکلات ناشی از پیاده سازی بلاک چین و استفاده از دارایی های دیجیتال پرداخته اند.

به گزارش وب سایت کوبکس به نقل از cointelegraph، جای تعجب نیست که غول های خدمات حرفه ای از جمله مهم ترین کسانی هستند که نقش جدی در مقابله با این چالش ها دارند. چهار شرکت بزرگ و شرکت های فورتون ۵۰۰ با تعدادی از شرکت های بلاک چین و ارز دیجیتال در حال کار بر روی راه هایی برای مقابله با عدم اعتماد در مقررات موجود، چالش قابلیت همکاری، مدل های اجماع و توسعه فناوری هستند. هنری ارسلانیان، رهبر جهانی رمز نگاری PwC ، به کوین تلگراف گفت که چهار شرکت بزرگ به طور خاص نقش بسیار مهمی در پیشرفت اکوسیستم ارز های رمز نگاری شده دارند. وی  همچنین اشاره کرد:
اگرچه بیت کوین با ایدئولوژی غیرقابل اعتماد طراحی شده است ، اما واقعیت این است که این صنعت هنوز به واحدهای معتبر نیاز دارد تا توسعه اکوسیستم را تحریک کنند. “

ارسلانیان خاطرنشان کرد که وقتی سه سال پیش برای اولین بار به PwC پیوست ، افراد زیادی رمز ارز را جدی نگرفتند. با این حال ، بازار ارز های دیجیتال شاهد رشد سریع بود ، که باعث شد شرکتی هنگ کنگی دو سال پیش شروع به پذیرش پرداخت بیت کوین از مشتریان کند. از آن زمان ،  PwC در ۲۰ کشور “تیم رمزنگاری” تشکیل داده است که در مجموع از ۲۰۰ نفر تشکیل شده است و در پروژه های مرتبط با رمزنگاری کار می کنند. ارسلانیان گفت: “فقط در بخش ارزهای دیجیتال ، ما بیش از ۳۵۰ مورد را در ۱۸ ماه گذشته انجام داده ایم.” تیم های رمزنگاری PwC نه تنها بر چالش های مالیاتی و حسابداری متمرکز هستند ، بلکه خدمات حسابرسی و اطمینان نیز تقاضا دارند. ارسلانیان توضیح داد:

“طی دو ماه گذشته ، ما کار خود را گسترش داده ایم. ما اخیراً اولین قرارداد جمع آوری کمک های از جنس رمز ارز را در PwC بستیم ، که در آن ما سری A 14 میلیون دلاری را برای یک شرکت رمزنگاری مستقر در سوئیس با دفاتر خانواده آسیایی رهبری کردیم. ما همچنین حسابرس BC Group هستیم که یک شرکت معتبر حوزه ارز دیجیتال در هنگ کنگ است. “

چرا حسابرسی مهم است؟

چهار شرکت بزرگ هنگام انجام ممیزی برای شرکت های رمز ارز و بلاک چین نقش مهمی ایفا می کنند. هیو مدن ، مدیرعامل گروه BC ، به Cointelegraph گفت که PwC دو سال است که به عنوان حسابرس رسمی شرکت فعالیت می کند. شرکت دارایی های عمومی fintech و دارایی های دیجیتال ، شرکت مادر بستر دارایی های دیجیتالی OSL است. به گفته مادن ، هدف اصلی BC استفاده از دارایی های دیجیتالی در بازارهای سرمایه آسیا است. به نوبه خود ، شرکت باید استانداردهایی را برای عملکرد ، امنیت و انطباق تعیین کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *