ذخیره کنندگان میان مدتی

به گزارش کوبکس و به نقل از وبسایت یو تودی، در حالی که اصلاحات بازار رمزارز بدون هیچ نشانه ای از بهبود و یا بازگشت ادامه دارد، فشار فروشندگان بر بازار هر روز بیشتر می شود. اما گروه خاصی از سرمایه گذاران رمزارز هستند که ارز های دیجیتال خود را نگه داشته اند. در این مقاله به این افراد خواهیم پرداخت.

ذخیره کنندگان میان مدتی

همان گونه که تجزیه و تحلیل بازار گلس نود (Glassnode) نشان می دهد، تعداد افرادی که بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند تقریبا این رمزارز پیشرو را برای حدود یک تا دو سال ذخیره کرده اند، به عدد ۲۶۸۱۲۹۷ رسیده است که به زعم خود به بیشترین حد خود رسیده است.

بیشتر این کیف پول ها در طول ماه های جاری بارها بروزرسانی شده است. که این مسئله گویا این است که سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ خریداران بیت کوین به اوج قدرت رسیده اند، زمانی که این ارز دیجیتال پیشرو به طور مداوم و فعال در زیر ۲۱ هزار دلار به بیشترین حد خود در سال  ۲۰۱۷ رسیده بود .

چرا فشار فروش روی این افراد حس نمی شود؟

دلیل اصلی فعالیت نداشتن ذخیره کنندگانی که در بین سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بیت کوین خریداری کرده اند به احتمال زیاد به میانگین قیمت ورودی این کیف پول این افراد مرتبط است. بر اساس اطلاعات موجود در بازار، بیشترین فشار فروش پس از کاهش قیمت دارایی یا مستقیما به ارزشی که قبلا با بیشترین حجم خرید مواجه شده بود، در بازار ظاهر می شود.

معامله گران تمایل دارند با پایین آمدن از قیمت ورودی، از دارایی تسلیم شوند، یا اگر فرصت خود را برای شکست در حرکت نزولی از دست دادند، امکان این وجود دارد که سعی کنند با بازگشت دارایی به نقطه ورودی، دوباره بفروشند.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمتی بیش از ۴۱ هزار دلار معامله می شود که تقریبا ۱۰۰۰ دلار بالاتر از پایین ترین حد خود در سال می باشد. این رمزارز پیشرو نتوانسته است بازیابی شود زیرا قیمت آن از ۴۵ هزار دلار عبور نکرده است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *