همکاری پیوسته کاربران برای راهکار (Scaling) پلتفرم Polygon در حال پیشرفت قابل توجهی می باشد و داده های مثبتی به ارز دیجیتال رسمیMATIC  وارد می کند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از polygonscan، میزان ورودی های روزانه که به عنوان ارسال کننده و یا دریافت کننده در حال فعالیت هستند، در روز شنبه موفق شد رکورد جدیدی را بشکند و به بالاترین سطح ۵۶۶،۵۱۶ دست یافت، رکوردی که قبل از آن در اختیار اتریوم قرار داشت، اما این رمز ارز قادر بود اتریوم را برای اولین بار در تاریخ کنار بزند و از آن پیشی بگیرد. خوب است بدانید رقمی که همین آدرس ها برای شبکه اتریوم ثبت کردند در ۱۰ مهرماه به ۵۲۷،۱۵۸ رسیده بود.

همانطور که گفته شد میزان آدرس های فعال در بنیاد پالیگان، پیشرفت خیره کننده ای را تجربه کرد که در طی یک ماه اخیر حدود ۱۶۸ درصد رشد کرده است، در همین حال اتریوم که در این حیس از ظرفیت و تعداد بالایی بر خوردار بود، تنها توانست ۰.۶ درصد افزایش یابد.

ادوارد اسنودن: انتقاد های شدید چین بیت کوین را تقویت کرده است

 به گزارش سایت صرافی رمزارز کوبکس به نقل از U.today، ادوارد اسنودن، فعال معروف آمریکایی در صحبت های اخیر خود در باره ی حرکات بیت کوین در آینده نظراتی را ارائه داده است که مورد بررسی قرار گرفته است.

اسنودن در توئیت خود نوشت: در برخی مواقع، این مساله من را به فکر فرو می برد و متعجب می شوم که چند نفر از آن زمان تا به حال بیت کوین خریده اند. علی رغم مشکلات و همکاری های جهانی که در میان دولت ها صورت می گیرد تا این ارز و بازار کریپتو را ضعیف نشان دهند، داده ها نشان می دهد که حمایت ها از ارز های کد گذاری شده کمتر نشده که هیچ، بلکه روز به روز در حال گسترش است و حمایت های ۱۰ برابری را شامل شده است. حتی صدور ممنوعیت های چین و تخریب بیت کوین و محدودیت های شدید از طرف این کشور، این رمز ارز را از جایگاه پادشاهی پایین نکشیده است و حتی موجب تقویت آن نیز شده است.

همانطور که شاید اطلاع دارید هش ریت بیت کوین حدودا از ابتدای سال جاری به طور کمال و تمام، عملیات و تاسیسات ماینینگ ارز های کد گذاری شده را از نهاد های چینی، پس گرفت و اکنون با رشد مثبتی که همراه شده است، در روز ۱۱ مهرماه، نزدیک به کانال ۵۰ هزار دلاری آرام گرفته است.

با در نظر گرفتن این که بیت کوین سابقه ای مقتدرانه در بازگشت از سقوط ها دارد، احتمالا دولت های مخالف آن فعلا از تضعیف این رمز ارز دست بردارند و پرچم سفید در دست تکان دهند. اما همچنان اسنودن معتقد است که این پایان ماجرا نیست، و ممکن است دوباره انتقاد ها و فعالیت هایی که در روند حرکت این ارز تاثیر بگذارد از سر گرفته شود، و دولت ها همانگونه که قادر بودند طلا را ممنوع کنند، بیت کوین را نیز غیر قانونی اعلام کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *