ایالت ورمونت چهارمین ایالتی است که علیه این صندوق بدون اسناد با بهره ی بالا قوانین سفت و سختی را وضع کرده است. در آمریکا به دلیل قوانین مالیاتی تمامی خرید و فروش های ارز دیجیتال مشمول مالیات میشوند. همچنین لازم به ذکر است که در آمریکا بدون احراز هویت در صرافی های موجود شما قادر به انجام معاملات رمزارزی نخواهید بود.

جزئیات اخطار ارائه شده توسط تنظیم کننده مالی ورمونت هنوز در دسترس نیست اما BlockFi در وب سایت خود مشتریان را در مورد وجود آن آگاه کرد.

طی هفته گذشته ، نهادهای نظارتی در نیوجرسی ، تگزاس و آلاباما تحقیقات در مورد BlockFi و دو شرکت تابعه آن ، BlockFi Lending و BlockFi Trading را آغاز کرده اند.

نهادهای نظارتی ادعا می کنند که حساب های بهره BlockFi ، که بازده بالایی را برای مشتریانی که رمز ارز را سپرده گذاری می کنند ، تبلیغ می کند ، به اوراق بهاداری هستند که در هیچ جایی ثبت نشده و فرار مالیاتی را در اخر به همراه خواهد داشت.

اوراق بهادار قراردادهای سرمایه گذاری ای هستند که فروش آنها در ایالات متحده باید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شود.

نهادهای نظارتی استدلال می کنند که حساب های وام BlockFi به اوراق سود پذیر متکی هستند، زیرا وقتی مشتریان BlockFi رمزارزهای خود را واریز می کنند ، انتظار دارند BlockFi به آنها سود بدهد. BlockFi انکار می کند که این حساب ها در برگیرنده ی سهام های سودده هستند. در توئیتی در ۲۳ ژوئیه ، این شرکت گفت که در حال بحث در مورد همه موارد با نهادهای نظارتی است.

همه چیز از روز دوشنبه هنگامی آغاز شد که دادستان کل نیوجرسی به BlockFi دستور داد تا از پذیرش مشتریان جدید در ایالت نیوجرسی ، جایی که دفتر مرکزی این شرکت چهار ساله در آن قراردارد ، متوقف کند. این دستور باعث نشد BlockFi به مشتریان فعلی در ایالت خدمات رسانی نکند.

بلاک فای هم اکنون در موقعیت بدی قراردارد انهم زمانی که بیش از ۴.۵ میلیارد دلار از دارایی های مردم را در دست دارد. و این در حالی است که این شرکت در وبسایت رسمی خود به صاحبان حساب اعلام کرده است که در صورت از دست دادن دارایی هایشان هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت!

گروه خبری کوبکس/ منبع:

Vermont Is Fourth State to Target BlockFi’s Bitcoin Savings Accounts – Decrypt

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *