معرفی وایت پیپر ها White Paper

اگر به فضای بلاک چین علاقه مند هستید، چه به عنوان یک سرمایه گذار، چه تاجر یا توسعه دهنده، یکی از چیزهایی که نمی توانید از دانستن آن اجتناب کنید، وایت پیپر است. بسیاری از پروژه های بزرگ در صنعت، مانند بیت کوین و اتریوم، با وایت پیپر شروع شده اند. در واقع این سند های سفید هدف و فناوری پشت پروژه را توضیح می دهند. در این مقاله، ما به چگونگی تشخیص یک کاغذ سفید خوب با یک ایده معتبر و کاربرد های خاص آن می پردازیم.

آنها معمولاً آمار، نمودارها و حقایقی را برای متقاعد کردن سرمایه گذاران علاقه مند به خرید ارز رمزنگاری شده ارائه می دهند.

تولید وایت پیپر گامی کلیدی است که لازم است یک استارتاپ قانونی و حرفه ای تلقی شود، زیرا به سرمایه گذاران کمک می کند تا تفاوت کسب و کار خود را با رقبای موجود در بازار تشخیص دهند.

در واقع سند های سفید White Paper جزئی اساسی در تولید یک طرح بلاک چین تازه یا ارز رمزنگاری شده را تشکیل می دهند. سرمایه گذاران، تجار و توسعه دهندگان انتظار دارند سندی را ببینند که توضیح دهد پروژه چه مشکلی را حل می کند و چگونه این کار را انجام می دهد. امروزه در دنیای کریپتو، درست همانند دیگر عرصه ها و تجارت های مالی مختلف، اسناد سفید اهمیت زیادی دارند. می شود گفت اغلب طرح های ارز های کد گذاری شده از بیت کوین گرفته تا ICO ها که در انتها به مرحله اجرایی رسیده اند، قبل از ارائه خدمات و شروع معاملات، بای مخاطبین خود وایت پیپر های منحصر به فرد ارائه می دهند.

شرکت های باهوش از سند های سفید برای معرفی خود به عنوان متخصص در یک حوزه استفاده می کنند، به این امید که رقبای این صنعت به “تحقیقات” خود ارجاع دهند. با این حال، وایت پیپر ها هیچ گونه محدودیتی ندارند.

کاربرد یک سند سفید یا همان وایت پیپر

اکثر این کاغذ های سفید به شکل اسناد خرید و فروش بر پایه مارکتینگ نوشته می شوند تا مخاطبین را تحریک کنند تا درباره کالا، خدمات، فناوری یا روش خاصی که به عنوان راه حل مطرح شده است، اطلاعات بیشتری کسب کرده تا که در آخر مخاطبین را ترغیب به خرید کنند و آنها را به مشتری خودشان تبدیل کنند. وایت پیپر ها طوری طراحی شده اند که به عنوان یک ابزار بازاریابی قبل از فروش مورد استفاده قرار گیرند و نه به عنوان یک دفترچه راهنمای کاربر یا سایر سندهای فنی تهیه شده برای پشتیبانی از کاربر پس از خرید.

در بازاریابی، سه نوع اصلی از کاغذ سفید وجود دارد: پس زمینه، که ویژگی های فنی یک پیشنهاد خاص را ارائه می دهد، لیست های شماره گذاری شده که نکات یا نکاتی را در مورد یک پیشنهاد برجسته می کند و همچنین معرفی یک راه حل بی نقص برای مشاغل تجاری یا فنی.

وایت پیپر ها با سایر ابزار مارکتینگ مانند برُشورها متفاوت اند. برُشورها و برخی دیگر از ابزار های فروش احتمال دارد جلف و نمایشی باشند و محتویات آنها تنها شامل موارد واضح و سطحی فروش باشند؛ اما یک سند سفید برای ارائه شواهد متقاعد کننده و واقعی ارائه شده است که یک پیشنهاد خاص و یا یک روش برتر برای حل یک چالش و یا مشکل معرفی می کند. به طور کلی، کاغذهای سفید حداقل ۲۵۰۰ کلمه طول دارند.

در انتها باید بدانید اگر تولید کننده یک محصول با ارزش و یا ارائه دهنده خدمات مهمی هستید، که منحصر به فرد و خاص است، باید پاره ای از وقت خود را روی یک وایت پیپر منحصر به فرد و با کیفیت نیز صرف کنید.

زیرا در پایان یک روز، یک “سند سفید” می تواند هسته فروش و اعتبار شما باشد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *