خرید املاک با بیتکوین

به گزارش سایت کوبکس و به نقل از وبسایت کوین تلگراف مصرف کنندگان، می توانند از دارایی های بیت کوین و دارایی های دیجیتال خود، برای خرید املاک و مستغلات در ایالات متحده(U.S.) ، استفاده کنند.

شرکت میلو فینتک (Fintech startup Milo)، که هم اکنون در میامی قرار دارد، در حال معرفی چیزی است که ادعا می کند اولین رهن رمزارزی در جهان است. در این صورت بانک  دیجیتال به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از دارایی های دیجیتال خود برای خرید املاک و مستغلات در ایالات متحده (U.S.)، استفاده کنند.

درحال حاضر، فقط مشتریانی واجد شرایط وام مسکن ۳۰ ساله هستند که می خواهند از بیت کوین (BTC) به عنوان وثیقه استفاده کنند. مشتریان آمریکایی و بین المللی (خارجی) می توانند از این خدمات که در وبسایت میلو (Milo)، مختص ایالات متحده وجود دارد، استفاده کنند.

وام مسکن رمزارزی، به شما این امکان را خواهد داد تا ارز دیجیتال خود را به جای فروختن، بر  روی املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید. آن هم در قبال پیش پرداخت برای گرفتن وام مسکن.

میلو می گوید که قبلا، برخی وام ها را به عنوان دسترسی اولیه خود اعطا کرده است و انتظار دارد که این سرویس در ماه های آینده، برای اکثر متقاضیانی که در لیست انتظار هستند هم در دسترس قرار بگیرد.

هنوز هم مشخص نیست که چه مقدار بیت کوین (BTC)، برای تضمین یک وام مسکن یا سطح وثیقه اضافی مورد نیاز برای متعادل سازی نوسانات دارایی های دیجیتال لازم است. کوین تلگراف (Cointelegraph)، از میلو (Milo) خواسته است تا جزئیات بیشتری را در دسترس عموم قرار دهد. پس از دریافت اخبار جدید در این باره این مطلب وبسایت به روزرسانی خواهد شد.

جوسیپ روپنا (Josip Rupena)، مؤسس و مدیر عامل کنونی میلو (Milo) اعلام کرد : این ایده وقتی به وجود آمد که شاهد آن بودیم که افراد متعددی برای خرید ملک بیت کوین خود را نقد می کنند، و بعد از آن مشاهده می کنند که ارزش آن ارز دیجیتال، افزایش می یابد.

روش های موجو برای دسترسی مصرف کنندگان رمز ارز به مسکن، آنها را با بدهی های مالیاتی ناخواسته برای فروش همراه با پیش پرداخت و یا بدتر از آن، هزینه های ناشی از افزایش ارزش رمز ارزهایشان مواجه کرده.

میلو (Milo) می گوید که راه حل دیگر شرکت برای اتباع خارجی، دریافت میلیون ها دلار وام مسکن است. این طرح هم اکنون، بیش از ۶۳ کشور جهان دارد.

این طرح به مشتریان غیر آمریکایی این امکان را می دهد که وام مسکن خود را از راه دور، بدون نیاز به سفر به آمریکا یا سفارت دریافت کنند.

فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، شهردار شهر میامی که خود دارنده بیت کوین و طرفدار آن هم هست، هنگام معرفی روپنا در کنفرانس بیت کوین برگذار شده در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۷ ژانویه گفت: وام مسکن بیت کوین یک دستاورد پیشگامانه برای پیشبرد در حوزه سلطه ایالات متحده (آمریکا)، به اکوسیستم بیت کوین است.

او همچنین افزود: میامی، برای تبدیل شدن به پایتخت دارایی، به شرکت هایی دارای نوآوری و ایده پردازی همچون میلو احتیاج دارد.

البته میلو، اولین شرکتی نبوده که به فکر وام مسکن با ارز دیجیتال افتاده است.

در آگوست سال ۲۰۲۱، وام مسکن عمده ایالات متحده (UWM:United Wholesale Mortgage)، آزمایش واترز را برای پرداخت وام مسکن رمزارزی، با اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) را دریک برنامه آزمایشی آغاز کرد.

 

با توجه با افزایش ۲۲۷ درصدی ان اف تی های (NFTs) ملک و مستغلات به واقعیت در سایت پراپی (propy) که یک بنگاه املاک که به صورت آنلاین است، در لیست های پیشرفت کوین بیس (Coinbase) قرار گرفت.

میلو (Milo) در ژانویه سال ۲۰۲۱، شش میلیون دلار سرمایه اولیه از سرمایه گذاران از قبیل سرمایه گذارانی مثل  QED، متا پراپ (Metaprop)، و ۱۰ شرکت بزرگ دیگر را جذب کرد.

روپنا، در گذشته در شرکت های سرمایه گذاری چند ملیتی مورگان استنلی Morgan Stanley)) و گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، کار کرده است.

 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *