شت کوین ها (shitcoin)، ارز های کد گذاری شده ای هستند که همانطور که از اسمشان می شود فهمید، ارزش قیمت پایینی دارند و یا حتی هیچ ارزش گذاری نشده اند، در حالیکه فرصت بسیار خوبی را ایجاد کرده اند. پیشرفت این ارز ها به جوامع و کاربران خود بستگی دارد. یکی از نمونه های برتر و پرطرفدار شت کوین ها، داج کوین است که توانسته رشد خوبی را تا حد ۴۰۰ درصد تجربه کند که این موضوع برای کاربران خود بسیار خوشایند و سود آور بود. نکته قالب توجه این است که دستیابی به این چنین کوین ها کار آسانی نیست، اما در صورت کشف آن، افراد را ثروت مند می کند. شت کوین  یکی از پر ریسک ترین ارز های دیجیتالی هستند که می توانید در بازار کریپتو کارنسی در  آن سرمایه گذاری کنید. در واقع بیشترین ریسک را بعد از استفاده از اهرم های بالا در فیوچر، سرمایه گذاری در شت کوین ها دارد. یک نمودار مشخص شده وجود دارد که نشان می دهد ریسک افراد با سود و زیان دریافتی آنها ارتباط مستقیم دارد. سرمایه گذاران می توانند با انتخاب شت کوین های مناسب و آینده دار، در ازای ریسک بالایی که در این زمینه می کنند در نتیجه آن به موفقیت های خوبی دست یابند و نگذارند که زیانی به سرمایه و مال آنها وارد شود. به طور کلی برخی از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، نتیجه خوبی نگرفته اند و ضرر بسیار زیادی را متحمل شده اند و یا اگر توانسته اند سرمایه خود را چند برابر کنند از آینده دار ترین و موفق ترین شت کوین ها استفاده کرده اند که می خواهیم در این مقاله با دو تا از بهترین آن ها آشنا شویم. اما قبل از آن باید ابتدا به نکته مهمی توجه کنید که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم کرد.

نکته مهم قبل از سرمایه گذاری در شت کوین ها و میم کوین ها

هر سرمایه گذار، با هر میزان دارایی که در حساب دیجیتال خود دارد، باید تنها ۱/۰ درصد از آن را به خرید شت کوین ها اختصاص دهد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که اکانت هایی که دارایی آنها زیاد نیست و یا تازه به این بازار ورود کرده اند؛ برای مثال اکانت هایی که دارایی ۱۰۰ دلاری دارند اگر بخواهند ۱/۰ آن برای شت کوین ها در نظر بگیرند، مبلغ خیلی کمی بدست می آید که معمولا صرفی ندارد. پس برای سرمایه گذاری با ریسک بالا در شت کوین ها اصلا مناسب نیست که اکانت های ۱۰۰ دلاری و یا اکانت هایی که دارایی آنها کم است ورود کنند.

آینده دار ترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری

شت کوین (Elongate)

جرقه تولید Elongate را میلیاردر معروف، ایلان ماسک در سر توسعه دهندگان شت کوین انداخت. در واقع او در توئیتر خود برای جواب به اینکه مردم او را رسوا می خواندند، خود را «Elongate» نامید. این موضوع باعث شد تا توسعه دهندگان شت کوین تصمیم به طراحی شت کوینی با نام ایلان گیت بگیرند. ایلان گیت یک میم کوین بسیار موفق و آینده دار است که محبوبیت زیادی تا به امروز کسب کرده است. در ایلان گیت برخی از هزینه ها خرج امور کار خیریه می شود. همچنین ۱۰ درصد از هزینه تراکنش ها برای تشویق کاربران خود شبکه در نظر گرفته می شود. نکته قابل توجه دیگری که راجع به این شت کوین وجود دارد این است که خود ایلان ماسک از این شبکه موفق حمایت می کند، که این موضوع نیز دلیلی برای آینده درخشان این شت کوین به حساب می آید.

 

 

شت کوین (shiba token)

این شت کوین لوگو و اسم فانتزی و کارتونی دارد که بعضی اوقات به تمسخر گرفته می شود. اما این موضوع مانع از ارزش بالا و پیشرفت قابل توجه توکن شیبا نمی شود. اعتبار و رشد این شت کوین نیز به سرمایه گذاران خود وابسته است. این شت کوین خود را یک تهدید بزرگ برای پادشاه رمز ارز ها یعنی بیت کوین معرفی کرده است که با در نظر گرفتن سابقه این شت کوین و رشد خوبی را که تجربه کرده است این اتفاق خارج از تصور نیست و امکان پذیر است. این میم کوین را می توان به دلیل محبوبیت روز افزون آن به عنوان یک شت کوین آیندار معرفی کرد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *