رستوران های کانادایی

به گزارش از کوبکس به نقل از وبسایت کوین تلگراف، علی همام (Aly Hamam) یکی از مالکان این رستوران  می گوید: ما یک سرمایه در حال گردش را برای حدود ۳ ماه تا ۶ ماه نقد نگه می داریم و سپس بقیه را به بیت کوین تبدیل می کنیم.

بیش از یک سال اینکه یک رستوران زنجیره ای در کانادا، ذخایر نقدی فیات خودرا به بیت کوین تبدیل کرد، مالک آن می گوید که این اقدام به در طول پاندمیک کمک کرده تا کسب و کار خودرا نجات دهد.

براساس گزارشی که  روز سه شنبه از خبرگزاری کانادایی تورنتو استار (Toronto Star) منتشر شد، زمانی که صاحبان رستوران تهینی (Tahini)، علی و عمرحمام و پسر عمویشان احمد، در ۲۰ آگوست ۲۰۲۰ تصمیم گرفتند که پس انداز حاصل از در آمد رستوران را به بیت کوین تبدیل کنند، زیرا جایگزین بسیار بهتری برای پس انداز پول نقد ارائه میکرد. قیمت دارایی رمز ارزی تقریبا ۱۲۰۰۰ دلار بود. علی همام  می گوید که کسب و کار از سرمایه گذاری اولیه ارز های دیجیتال سود برده است.

همام گفت: ما در آگوست سال ۲۰۲۰ به تراز نامه شرکت بر اساس استاندارد بیت کوین رفتیم و از آن زمان تاکنون بیش از ۳۰۰ درصد در سرمایه گذاری اولیه خود رشد کرده ایم. بیت کوین واقعا وظیفه خودرت که محافظت ما از تورم ها بود خوب انجام داده و همانطور که ما قصد داشتیم عمل کرده.

قیمت بیت کوین در ماه نوامبر به بالاترین حد خدش ینی ۶۷۰۰۰ دلار رسید و در زمان انتشار به ۴۱۷۲۹ دلار کاهش یافت . با وجود کاهشی ۸۰ درصدی فروش شرکت در یک هفته آغاز همه گیری داشته. همام گفت که سرمایه گذاری در حوضه ارز دیجیتال، به آنها این امکان را داده تا از سه شعبه رستوران به ۹ شعبه رستوران کار خودرا گسترش دهند، آن هم در زمانی که بسیاری از افراد در این صنعت با مشکلات مالی مواجه هستند. آها همچنین قصد دارن تعداد رستوران هارا به ۲۵ تا برسانند.

همام گفت: ما مقداری پول را در گردش در کار خود در حدود سه تا شش ماه نگه میداریم و سپس بقیه را به بیت کوین تبدیل می کنیم.

بنابراین توسعه ای داشته باشیم نیازی نداریم تا بیت کوین خودرا به پول نقد تبدیل کنیم، ما تمام تلاشمان  این است که محافظه کارانه عمل کنیم، تا جایی که مجبورنشویم بیت کوین خودرا بفروشیم و فقط به فکر اندوختن بیشتر به دارایی دیجیتالی خود باشیم.

هیچ یک از شعب تهینی در انتاریو در حال حاضر بیت کوین یا سایر ارز های دیجیتال را برای صورت حساب نمی پذیرد، اما هرکدام از شعب نزدیک یک دستگاه خودپرداز بیت کوین است که به مشتریان این اجازه را می دهد که تا قبل، حینو بعد از غذا توکن هارا خریداری کنند. همام اشاره کرد که اگر نیاز هم نباشد، کسب و کار حاصل از بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره به طور نامحدود ادامه خواهد داد.

ما به تلاش خو ادامه می دهیم تا بهترین غذایی را که می توانیم تهیه کنیم و با بیت کوین، همچنین می خواهیم از نظر مالی به مردم کمک کنیم.

گروه رستوران لندری (Landry) برنامه وفاداری بیت کوین را معرفی می کند.

در حالی که به نظر نمیرسد که رستوران هایی مثل تهینی هدف تنظیم کننده ها در کانادا باشند، داستان همیشه در مورد شرکت های ارز های دیجیتالی یکسان نیست. کمیسیون اوراق بهادار انتاریو صرافی های رمز ارزی فعال در منطقه را از جمله بایننس (Binance)، بایبیت (Bybit)، اوککس (OKEx)، کو کوین (KuCoin) و پلو دیجیتال استز (Polo Digital Assets) سرکوب کرده است. در ۱۴ ژانویه بیت فینکس (Bitfinex) اعلام کرد که حساب های مشتریان مستقر در انتاریو را که موجودی رو پلتفرم ندارند، می بندد. در حالی که بسیاری از کاربران از اول مارس دیگر به هیچ خدماتی دسترسی نخواهند داشت.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *