• قیمت بیت کوین با افزایش جدیدی روبرو شد و ۴۰۰۰۰ دلار آمریکا مجدداً مشاهده کرد.
  • اتریوم بیش از ۵ درصد افزایش یافته است ،
  • XRP هدف آن شکسته شدن صعودی بالاتر از مقاومت ۰.۶۵ دلار است.
  • OKB ، HT و AXS حدود ۲۰ درصد رشد دارند.

قیمت بیت کوین همچنان بالاتر از سطح ۳۶۰۰۰ و ۳۶،۲۵۰ دلار بود. در نتیجه ، BTC افزایش تازه ای را از مقاومت ۳۸۰۰۰ دلار آغاز کرد. ۸٪ افزایش یافت ، سد ۴۰،۰۰۰ USD را آزمایش کرد و در حال حاضر (۰۴:۰۱ UTC) نشانه های مثبتی دارد. به همین ترتیب ، بیشتر آلت کوین های بزرگ در حال افزایش قدرت هستند. ETH 5٪ افزایش یافت و منطقه مقاومت ۲۳۰۰ USD را آزمایش کرد. XRP همچنین علائم مثبتی را نشان می دهد و می تواند بیش از ۰.۶۵۰ دلار حرکت کند.

قیمت بیت کوین

پس از تصحیح روند نزولی ، قیمت بیت کوین بالاتر از سطح ۳۶،۲۵۰ دلار بود. BTC یک پایه تشکیل داد و یک افزایش جدید را آغاز کرد. یک شکاف واضح بالاتر از مقاومت ۳۸،۰۰۰ و ۳۸،۵۰۰ USD وجود داشت. با این حال ، گاوها برای به دست آوردن قدرت بالاتر از ۴۰۰۰۰ دلار تلاش می کنند. بسته شدن بالاتر از این سطح می تواند در کوتاه مدت سود را تسریع کند. در نقطه ضعف ، سطح ۳۹،۲۵۰ USD یک پشتیبانی مناسب است. پشتیبانی کلیدی بعدی نزدیک به ۳۸،۵۰۰ دلار است ، در زیر آن قیمت ممکن است ۳۷۸۰۰ دلار باشد. پانکاج بالانی ، مدیر عامل Delta Exchange ، گفت که او انتظار دارد BTC فشار بیشتری را ادامه دهد ، در حالی که ETH ، altcoins از این الگو پیروی می کنند. به گفته وی ، حرکت فعلی قوی است و تعجب آور نیست که ببینیم BTC دامنه معاملات ۳۰،۰۰۰ USD – 42،۰۰۰ USD را در جهت صعودی افزایش دهد و تلاش کند به سمت ۴۵،۰۰۰ USD حرکت کند. با این حال ، “تنها یک رکورد قطعی بالای ۵۰،۰۰۰ دلار می تواند جریانات تازه را جذب کند و تغییر در جهت گسترده تر را برای بازار نشان دهد” ،

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم نیز از سطح امن ۲۱۵۰ دلار آمریکا الگوی مشابهی را دنبال کرد. ETH از سطح مقاومت ۲۲۰۰ و ۲۲۵۰ دلار صعود کرد. اگر گاوها فعال بمانند ، قیمت حتی ممکن است بالاتر از ۲۳۰۰ دلار باشد. در صورت نزولی شدن ، قیمت ممکن است بالاتر از سطح ۲۲۰۰ دلار ثابت شود. پشتیبانی بعدی حالت نزولی اکنون در نزدیکی سطح ۲۱۵۰ دلار تشکیل شده است.

قیمت ADA, LTC, DOGE, و XRP price

Cardano (ADA) در حال افزایش است در سطح مقاومت ۱.۲۵ دلار است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۱.۳۰ دلارنیز پیش بینی مشود. شکست مناسب بیش از ۱.۳۰ دلار می تواند سرعت حرکت به سمت ۱.۳۵ دلار را تنظیم کند. در غیر این صورت ، قیمت ممکن است منطقه پشتیبانی ۱.۲۰ دلار در کوتاه مدت دوباره آزمایش شود.

Litecoin (LTC) تقریباً ۵٪ افزایش یافته و از مقاومت ۱۳۲ دلار پیشی گرفته است. قیمت اکنون در نزدیکی ۱۳۵ دلار معامله می شود و ممکن است مقاومت ۱۴۰ دلار را آزمایش کند. هرگونه سود بیشتر می تواند درهای حرکت برای رسیدن به سطح ۱۵۰ دلار را باز کند. در نقطه شکست ، سطح ۱۳۰ دلار آمریکا یک حمایت مناسب است.

Dogecoin (DOGE) دوباره به بالای سطح ۰.۲۰ دلار رسیده است ، اما فاقد حرکت صعودی است. مقاومت فوری در حدود ۰.۲۱۲ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۰.۲۲۰ دلار است که بالاتر از آن احتمال حرکت به سمت ۰.۲۵۰ دلار وجود دارد.

قیمت XRP جذاب شد و منطقه مقاومت ۰.۶۳۲ دلار را شکست. اکنون قیمت در حال نزدیک شدن به مقاومت ۰.۶۵۰ دلار است. اگر گاوها موفق به پاکسازی ۰.۶۵۰ دلار شوند ، ممکن است بصورت آزمایشی سطح مقاومت ۰.۶۸۰ باشد. مقاومت بعدی نزدیک به ۰.۷۰۰ دلار است.

به طور کلی ، قیمت بیت کوین در حال افزایش است و ممکن است بالاتر از ۴۰۰۰۰ دلار شتاب بگیرد. در غیر این صورت ، خطر حرکت به سمت منطقه پشتیبانی ۳۷۸۰۰ دلار وجود دارد.

با ما همراه باشید./ کوبکس

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *