بیت کوین صعودی است تا زمانی که نهنگ های  BITFINEX پوزیشن شورت باز نکردند.

توجه : این مطلب نظر یکی از تحلیلگران درون شبکه ای است و مبنای خرید فروش قرار نگیرد.

تحلیل ON CHAIN

وقتی نهنگ های Bitfinex پوزیشن های شورت بزرگی باز نمی کنند ، بیت کوین صعودی است.

دلایل زیر توجه کنید.

اولین موج: بیت کوین از قیمت ۴۳ هزار دلار تا ۳۵ هزار دلار اصلاح کرد و زمانی که این نهنگ ها پوزیشن های خود را بستند اصلاح تمام و شروع به رشد کرد.

موج دوم: شامل دو قسمت بود ، زمانی که BTC از ۳۳k تا ۴۰k رشد کرد نهنگ Bitfinex در حال باز کردن پوزیشن های شورت بودند. این به این معناست که آنها انتظار کاهش قیمت را در قیمت ۴۰k داشتند. آنها مجدداً (قسمت دوم) تلاش کردند تا ببینند آیا بیت کوین زیر ۳۰ هزار بسته می شود یا نه ، اما این اتفاق نیفتاد پس پوزیشن ها خود را بستند.

موج سوم: وقتی BTC به ۲۹ هزار دلار رسید ، آنها تقریباً تمام پوزیشن های شورت خود را بسته بودند! این بدان معناست که کاهش بیشتری انتظار نداشتند ، و درست تحلیل کردند. از آن زمان دیگر هیچ پوزیشن شورت بزرگی را باز نکردند و BTC به قیمت ۵۰ هزار رسید.

لیکویید شدن ۳۰۰ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته

در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۲۹۹.۴۱ میلیون دلار لیکویید شده است.که در بزرگترین پوزیشن  یک نفر ۲.۷۲ میلیون دلار در صرافی OKEX لیکویید شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان لیکوییدی ها روی ارزهای بالا بوده است که نشان از توجه معامله گران بوده است.

۳۷۳ میلیون توکن ریپل انتقال داده شده!

طبق داده هایی که Whale Alert منتشر کرده است، شرکت ریپل ۲۱۸ میلیون XRP دریافت کرده است. همچنین در ۱۱ ساعت گذشته ۶۵ میلیون توکن به کیف پول های دیگر انتقال داده شده است. در تراکنشی دیگر صرافی بیترکس ۲۰ میلیون توکن XRP به صرافی  UPBIT منتقل کرده است. ۷۰ میلیون توکن از بایننس نیز به صرافی HUOBI انتقال داده شده است. در مجموع ۳۷۳ میلیون توکن ریپل انتقال پیدا کرده است.

همکاری مهم ترین استخر استخراج با آمریکا

پولین  با شرکت تجاری Quant Satoshi برای توسعه تجاری در آمریکا همکاری می کند.

شرکت پولین، یکی از مهم‌ترین استخر‌های استخراج ارزهای دیجیتال در چین است که در روز پنجشنبه از همکاری با Quant Satoshi برای توسعه صنعت استخراج خود در آمریکا خبر داد.

این شرکت طی اطلاعیه بیان کرده است که به دنبال ایجاد تاسیسات استخراج در ایالت تگزاس است.

فعالیت معاملاتی بیت کوین

تحلیل درون شبکه ای (Santiment)، ON CHAIN

نمودار میله ای نشان از آرام شدن فعالیت معاملات بیت کوین است، این درحالی است که معاملات، بیت کوین در ماه آگوست و اوایل سپتامبر به شدت با افزایش رو به رو شده بود.

این بزرگترین دوره ۷ روزه معاملات از نظرحجم از نوامبر ۲۰۱۱ بود (زمانی که بیت کوین ۲ دلار قیمت داشت) تا اکنون بوده است.

رشد ۴۷ درصدی بازار کریپتوکارنسی ها

بازار کریپتو کارنسی در ۳۰ روز گذشته با رشد ۴۷ درصدی مواجه شد و ۰.۷ تریلیون دلار ورودی سرمایه را در این بازار تجربه کرد. ارزش بازار کریپتوکارنسی اکنون  به ۲.۲۸ تریلیون دلار رسید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *