طی خبری که از خزانه داری ایالات متحده اعلام شد، شکستن قوانین فعالیت های مالی، در هر شرایطی پیگرد قانونی خواهد داشت و با این کانال های مجرمانه قطعا برخورد خواهد شد.

به گزارش وب سایت کوبکس به نقل از ایسنا، حکومت گنجینه مالی آمریکا، در اظهارنامه ای، صرافی (suex) را به جرم اقدامات خلافکارانه و دخالت در فعالیت های پولشویی و تامین سرمایه خلافکاران، تحریم می کند. این برای اولین دفعه می باشد که ایالات متحده، اقدام به انجام همچین تصمیمی، علیه صرافی های بازار کریپتو می کند. در ادامه این اعلامیه، به تمام صرافی های رمز ارز ها تذکر داده شده است که در صورت رویت هر گونه کلاهبرداری، دزدی و اقدامات مجرمانه دیگری همچون فراهم آوردن سرمایه تروریسم از سوی آنها، باید منتظر مجازات و توقیف قانونی باشند؛ چرا که این موضوع در حال گسترش است و سبب شکل گیری ضربه بزرگی می شود تا به اقتصاد ایالات متحده وارد شود.

همچنین در ادامه گسترده شدن این اقدامات و افزایش حجم و تعداد این اتهامات، میزان پول سرقتی که هکرها و خلافکاران از دارایی دیجییتال دزدیده اند را نزدیک ۴۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که این مقدار، در مقایسه با سال گذشته، بیشتر از ۴ برابر افزایش پیدا کرده است. رئیس انجمن بورس ایالات متحده نیز قبل تر، از صرافی هایی که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنند، درخواست کرده بود، که به شکل واضح اطلاعات و داده های مرتبط با تراکنش های کاربران را به طرز کاملا قانونی ارائه دهند و آنها را در اختیار سازمان های ناظر قرار دهند.

ارزش حال حاضر ۴ رمز ارز برتر بازار

بیت کوین

ارز بیت کوین در این روز ها وضعیت خوبی را سپری نمی کند و با افت و ریزش قیمتی همراه بوده است. قیمت این رمز ارز در محدوده ۴۲ هزار دلار در حال نوسان می باشد. این ارز در ۲۴ ساعت گذشته نیز شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران خود فراهم نکرده و کاهش ۶.۶۹ درصدی را تجربه کرده است. بیت کوین به طور کلی در هفته ای که گذشت، حدود ۱۳.۱۲ درصد افت قیمت داشت.

اتریوم

دیگر رمز ارز محبوب بازار نیز که همچنان به تعقیب بیت کوین می پردازد، با کاهش ارزش همراه بوده است. در حال حاضر اتریوم با قیمت ۲۹۵۱.۳۶ کاربران خود را متضرر کرده است و کاهش ۴ درصدی را ثبت کرده است. این رمز ارز در شبانه روزی که گذشت، ارزش خود را به کاهش ۸.۹۶ درصدی رساند. همچنین تغییرات قیمتی این ارز دیجیتال، در هفته اخیر در کل  ۱۸.۴۵ درصد با ریزش همراه بود.

کاردانو

سومین ارز مشهور و برتر بازار با نماد ada نیز هفته خوبی را پشت سر نگذاشت. تغییرات قیمت این ارز با نوسان همراه بود و به قیمت ۱.۹۹ دلار کاهش یافت، اما در ساعات گذشته توانست کمی از این کاهش قیمت را جبران کند و به ارزش ۲.۱۵ افزایش یابد. در حال حاضر این ارز دیجیتال در همین محدوده قیمتی در حال تثبیت است و در ۲۴ ساعت اخیر، حدود ۵ درصد با کاهش رو به رو شده است.

بایننس کوین

در این هفته خونین، کل بازار درگیر ریزش و یا اصلاح قیمت بوده است و این وضعیت شامل حال ارز های برتر و قدرتمند بازار نیز بوده است. بایننس کوین دیگر ارز معروف که رشد خوبی را تا قبل از این شرایط تجربه کرده بود به دام ریزش اخیر بازار افتاد و او نیز با کاهش رو به رو شد. قیمت حال حاضر این رمز ارز در محدوده ۳۶۰ دلار قرار گرفته است و ارزش این ارز در ۲۴ ساعت اخیر نیز دچار تغییراتی شده است و ۲.۰۶ درصد کاهش یافته است. بایننس در این هفته ۱۴.۸۳ درصد ریزش قیمت داشته است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *