عدم توافق ریپل با انجمن بورس ایالات متحده

سران ریپل طی گزارشی اعلام کردند که هرگز به توافق با انجمن بورس این کشور نمی پردازند. به گفته تیم سازنده این بنیاد، آنها بر این باورند که گری گنسلر، مدیر انجمن بورس آمریکا، در پایان متوجه خواهد شد که این موضوع به انتخاب ارز های کد گذاری شده ختم می شود و در نهایت چاره ای ندارد بجز اینکه از میان رمزارز های شناخته شده در بازار، برخی را برنده و تعدادی را عقب افتاده معرفی کند.

 

رئیس پیشین صرافی وکس کریپتو، زندانی شد

ماموریت بازداشت در لهستان صورت گرفت و دمیتری واسیلیف، به وسیله پلیس این کشور زندانی شد. این مدیر اسبق، به جرم دزدی بازداشت شده است. صرافی وکس کریپتو، در نیمه سال ۲۰۱۸، تمام حساب های سرمایه گذاران خود را بست، و بعد از آن اظهار به ورشکستگی داشت، اما با حیله گری این صرافی، نزدیک به ۱۰۰ واحد رمزارز اتریوم، از حساب صرافی وکس برداشت شد. با این حساب مردم، متوجه کلاهبرداری این مجموعه به حجم بالای ۴۰۰ میلیون دلار شدند و شکایات خود را وارد کردند. واسیلیف، نیمی از این پول سرقتی را برای خود برداشته بود.

 

برادران کاجی مدیران آفریکریپت، در دادگاه شهادت می دهند

برادران کاجی که اداره بنیاد سرمایه گذاری رمزارز (Africrypt) را بر عهده دارند، به شکل مجازی در بازپرسی دادگاه حضور پیدا می کنند. امیر و ریس، به دلیل هک شدن پیوسته شرکت، بارها و بارها از سوی کاربران، تهدید به قتل شده اند. این دو برادر در ابتدا موضوع سوء قصد به حساب ها و نفوذ کلاهبرداران را از کاربران و مخاطبین خود پنهان کرده بودند، و پس از آشکار شدن این موضوع فرار کردند و خود را از دید مردم دور کرده بودند که در نهایت با پیگیری کاربران طلبکار، این ارز دیجیتال به دستور قانون تعطیل شد و دارایی های آن به نفع کاربران توقیف شد.

 

کازماس قله قیمتی جدیدی را فتح کرد

با وجود نزول فعلی بازار کریپتو کارنسی، این رمزارز ارزشمند، امروز قادر بود به یک سقف ارزشی دیگر دست یابد و رکورد تازه ای برای خود ثبت کند. به گزارش وب سایت کوبکس، کازماس در روز قبل با دست یافتن به قیمت ۴۰.۷۶ دلار به رکور تازه ای رسید، اما آنقدر در حفظ این روند صعودی موفق بود که در امروز نیز توانست، قله های جدیدی را فتح کند و به قیمت  ۴۴.۱۱ برسد، که با این حساب در واقع رشد ۹.۴۷ درصدی در ۲۴ ساعتی که گذشت تجربه کرده است و در نهایت در قیمت ۴۲.۹۰ دلار آرام گرفت. ناگفته نماند که سازندگان این پلتفرم، کازماس را اینترنت آینده زنجیره های بلوکی تعریف می کنند و ارزش این پلتفرم به وسیله شکل گیری رابط دیفای میان زنجیره ای، و همچنین ابداع یک واسطه میان سیستم خود و اتریوم، در زمان بسیار کم، رشد قابل توجهی کرده است.

 

راه اندازی مجدد والت با ارزش بیت کوین بعد از ۹ سال

یکی از کیف پول های این رمز ارز که تقریبا ۹ سال، خاک می خورده است، بالاخره امروز مجددا راه اندازی شد و مالک آن، تعداد ۶۱۶ هزار بیت کوین، یعنی تمام دارایی خود را به آدرس دیگری منتقل کرد. در سال ۲۰۱۲ این والت، چیزی حدود ۶۱۶ هزار بیت کوین را دریافت کرد، که با در نظر گرفتن قیمت ۱۳.۳۰ دلاری این رمزارز در آن روز، ارزشی نزدیک به ۸,۱۹۵ دلار داشته است. در حالیکه اکنون این رمزارز همچنان گرانترین ارز دیجیتال بازار شناخته می شود، و ۲۹.۴ میلیون دلار ارزش دارد.

 

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *