SEC، مجوز پروژه املاک مبتنی بر اتریوم را صادر می کند !

شرکت Sec به عنوان یک شرکت تایلندی در تازه ترین نوآوری های خود از بلاک چین اتریوم استفاده می کند تا به معامله گران اجازه دهد به اندازه ی ۱۵۰ دلار در املاک گران قیمت سرمایه گذاری کنند. به گزارش وب سایت کوبکس به نقل از Cointelegraph ، بورس اوراق بهادار و کمیسیون تایلند مجوز یک سرویس ارائه توکن با دارایی مبتنی بر بلاک چین اتریوم را دارند. فراکسیون مستقر در تایلند، زیر مجموعه ای است که به طور کامل متعلق به شرکت فن آوری خصوصی می باشد. این فراکسیون روز پنج شنبه اعلام کرد که در هنگ کنگ مجوزی کسب کرده است که به موجب آن اجازه خواهد داشت تا نشانه های مالکیت جزئی دارایی های فیزیکی و دیجیتالی را فهرست کرده و معامله کند.

این مجوز پیشتر برای شرکت Sec در سال ۲۰۱۸ به نحو دیگری اعطا شده بود. در آن سال مجوز دریافت درآمد حاصل از درگاه های رسمی تایلند (IFO) برای خدمات آینده ی این فراکسیون اعطا شده بود. این امر به منظور دیجیتالی شدن دارایی و کسر دارایی صورت گرفته بود. این شرکت انتظار دارد اولیت IFO های مشترک را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ با تمرکز بر نشانه های املاک با همکاری شرکت های املاک محلی لیست کند. بر اساس گزارش ها، فراکسیون مورد نظر در حال بررسی یک IFO با ارزش کل بیش از چهارصد و شصت میلیون دلار است.

یکاپاک نیراپات پنگپورن ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل فراکسیون می گوید: اکنون شما می توانید به طور قانونی بخشی از این ویلا-شاید ۱٪ آن-را مالک شوید  . وی افزود: حداقل مبلغ برای شرکت در IFO حدود ۱۵۰ دلار است. Shaun Sales، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری Fraction ، گفت: در حالی که بسیاری در مورد آن صحبت می کنند یا سعی می کنند این کار را انجام دهند ، پلتفرم ما تکمیل شده ، در حال حاضر راه اندازی شده و آماده فهرست دارایی های عمومی است.

 BBA برای وضوح مقررات رمزنگاری در ماساچوست تلاش می کند!

انجمن بلاکچین بوستون دستورالعمل های مشورتی مقررات ارز های دیجیتال را برای قانون گذاران ماساچوست منتشر کرده است بر این اساس تمام کاربران دنیای رمز ارز موظف به اجرا و رعایت این نکات خواهند بود.

به گزارش وب سایت کوبکس به نقل از Cointelegraph،  انجمن بلاکچین بوستون یا BBA به همراه خانه رسانه ای مستقر در بوستون Media Shower و اتاق تجارت دیجیتال در حال تلاش برای لابی کردن مقررات مطلوب رمزنگاری در ماساچوست هستند.  طبق بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد ، BBA با همکاری Media Shower و Chamber of Digital Commercial یک مجموعه ابزار تنظیم مقررات رمزنگاری برای قانونگذاران در ایالت منتشر کرده است.

این سند که با عنوان ویرایش ماساچوست از مجموعه ابزار قانونگذار برای فناوری بلاک چین شناخته می شود، قصد دارد سیاست گذاران ایالت را به سمت وضع قوانینی هدایت کند که به نفع صنعت ارزهای رمزنگاری شده در کشورهای مشترک المنافع باشد. در ادامه ی این گزارش آمده است که این سند سیاست شامل پنج توصیه اصلی برای اقدامات قانونی مرتبط با رمزنگاری از جمله قوانین مالیاتی ، جعبه های ایمنی مقرر و ایجاد یک گروه کاری برای مطالعه فناوری بلاک چین است. گفتنی است که سندبکس های قانونی و نظارتی اغلب محیط مناسبی را برای استارتاپ های رمزنگاری ایجاد می کنند تا بتوانند عملیات اولیه خود را آغاز کنند بدون آنکه تحت فشار قوانین و دستورالعمل های سنگین قرار گیرند. بر اساس این اعلامیه ، سند خط مشی مشابه نسخه ابزار Texas توسعه یافته توسط شورای بلاک چین تگزاس است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *