Horizon Kinetics که شرکتی با ۷ میلیارد دلار سرمایه است تنها توصیه اش این است که:

رمزارزها و زمین تنها راه محافظت از دارایی هایتان در برابر افت ارزش پول ملی کشورهایتان است

پیتر دویل ، بنیانگذار Horizon در گفتگو با فایننشال تایمز ، هشدار داد که همه گیری ویروس کرونا و بدهی های در حال رشد ، نقطه عطفی برای اقتصاد جهانی به وجود می آورد و پیش بینی می کند:

پس از پایان همه گیری ویروس کرونا هیچ بازگشتی وجود ندارد و در سطح جهانی مشکل بدهی خواهیم داشت و این به معنای کاهش ارزش پول است.

صندوق پارادایم Horizon در سال ۲۰۱۶ ۱٪ از دارایی های خود را به صندوق سرمایه گذاری بیتکوین گرایسلر اختصاص داده است ، سرمایه گذاری این شرکت اکنون نمایانگر ۱۰٪ از سهام این صندوق است.

دویل با تأکید بر عرضه محدود بیت کوین در میان نگرانی ها در مورد کاهش ارزش پول ، اظهار داشت: “مردم باید در معرض این سبک از دارایی قرار بگیرند.”

وی افزود: “بهترین سرمایه گذاران بلندمدت تمایل به پرتفوی متمرکز و گردش مالی پایین در منابع دارند ، زیرا به شرکتهای متعلق به خود اجازه رشد و بازدهی می دهند.”

طبق گفته مورنینگ استار ، در حال حاضر Horizon Kinetics دارای سه صندوق از ۱۰ صندوق سرمایه گذاری برتر در سال ۲۰۲۱ است.

علاوه بر تخصیص رمزارز ، وجوه پردرآمد شرکت از سرمایه گذاری طولانی مدت در صاحبان زمین و توسعه دهندگان املاک و مستغلات در سراسر آمریکای شمالی ، از جمله Texas Pacific Land ، Dream Unlimited و Brookfield Asset Management بهره مند شده اند.

در اوایل این ماه شرکت بلاکچین اروپایی Guardtime یافته هایی را منتشر کرد که نشان می دهد همه گیری ویروس کرونا باعث تحریک دولت ها برای تسریع در کاوش در ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) شده است.

با پیش بینی اینکه CBDC ظرف سه سال راه اندازی می شود ، تحقیقات این شرکت نشان داد که “نه تنها ویروس کرونا دیجیتالی کردن جامعه را تسریع کرده است ، بلکه نحوه استفاده ما از پول را نیز تغییر داده است.”

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *