به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از ایمنا، در طی اخبار اخیر، F2Pool تمام فعالان مستقر در چین و مشتریان چینی را تحریم، و آن ها را از این شبکه اخراج کرد. حساب هایی که برای مخاطبین چینی در نظر گرفته میشد برای همیشه مسدود شدند و از دسترس آنها خارج شده است. نا گفتنه نماند که این استخر ماینینگ بیت کوین، از قدیمی ترین و محبوب ترین استخر هایی محسوب می شود که راه اندازی آن در مه ۲۰۱۳ صورت گرفته است. همچنین این استخر بزرگ، به طور کلی ظرفیت ۱۸.۱۴ درصد از هش‌ریت پلتفرم را  در خود جای داده است.

کشف و ضبط ۱۰ هزار سیستم استخراج رمز ارز در مغولستان چین

نهاد های دولتی و سازمان های نظارتی کشور چین، بیش از ۱۰ هزار سیستم را که برای استخراج رمز ارزها مورد استفاده قرار می گرفتند را از یک محله مستقل در مغولستان داخلی، توقیف کردند و آن ها را به اختیار خود در آوردند. در روز دوشنبه، گزارشات به دست آمده از خبرنگاران چینی، دولتمردان این کشور، طی بررسی ها و پیگیری های خود، از آدرس یک انبار خرده فروشی را در مغولستان مطلع شدند و به دنبال آن همه دستگاه های استخراج رمز ارز موجود در آن انبار را پملپ کردند. دولت چین بعد از تحقیقات در مکان مزبور، نزدیک به ۱۰ هزار سیستم استخراج رمز ارز را پیدا کردند و رئیس انجمن این کشور آن ها را توقیف کرد.

کیوساکی: احتمالا شاهد سقوط دوباره بیت کوین باشیم

رابرت کیوساکی، سرمایه دار مطرح بازار های سرمایه، در باره ی بازار ارز دیجیتال گفته هایی را بیان کرده است که شاید به مزاق برخی از کاربران خوش نیاید. وی پیش بینی می کند که بازار سهام ریزش سهمگینی را در ماه اکتبر پیش روی خواهد داشت که طی آن ممکن است ارز هایی از جمله بیت کوین نیز دچار این سقوط و ریزش قیمت شوند. او با منتشر کردن مطلبی در توئیتر اضافه کرد طلا، نقره و بیت کوین های خود را که از نظر او قرار است با افت شدید رو به رو شوند را نمی فروشد. کیوساکی در ماه ژوئن نیز راجع به ریزش شدید بازار سهام از جمله صنعت رمز ارز ها تذکر داده بود و خرید بیت کوین و نقره را همواره برای یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن توصیه می کرد.

 نووگراتز: بیت کوین به آرامش رسیده است

مایک نووگراتز، رئیس کمپانی گلکسی دیجیتال، بر این باور است نگه داشتن محدوده ۴۰ هزار دلاری برای بیت کوین خیلی مهم و دارای اهمیت بوده است. همچنین تا زمانی که این منطقه را بتواند حفظ کند بازار این رمز ارز در شرایط مناسب و آرامی قرار دارد. او اضافه کرد: در حال حاضر شاهد رشد و پیشرفت این صنعت هستیم که دارایی های قابل توجهی از هر طریقی قصد ورود به این عرصه را دارند.  نووگراتز به تحریم های اخیر کشور چین علیه ارز های دیجیتال اشاره کرد و در این باره بیان کرد که تاثیر اخبار صادر شده از این کشور در روز های آینده بازار قطعا کم رنگ تر و بی اثر تر خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *