الراند یک ارز جدید و امروزی است که تاسیس آن به اواخر سال ۲۰۱۷ باز می گردد. بنیان گذاران این شبکه قدرتمند بنیامین و برادرش لوسیان مینکو نام دارند که در آن زمان با هدف رفع مشکل Scalability عملکرد بلاک چین ها که نقص مهمی از نظر آنها محسوب می شد، راه اندازی شد. لازم به ذکر است این هدف تعیین شده تا به امروز تحقق یافته و توسعه دهندگان این شبکه توانسته اند مقیاس پذیری و یا همان Scalability را در این ارز دیجیتال تقویت و آن را به حد بسیار زیادی افزایش دهند. توکن این شبکه با نام «EGLD» در بازار معامله می شود. الراند یک ارز نا متمرکز است که تحت توسعه فناوری زنجیره های بلوکی به بازار کریپتو وارد شده است. این ارز دیجیتال در رتبه ۴۶ سایت معتبر«CoinMarketCap» قرار دارد، از این موضوع می شود به این نکته پی برد که پتانسیل این ارز دیجیتال برای ارائه خدمات بزرگ بسیار بالا است. یکی از اهداف دیگر الراند که بسیار نیز بحث برانگیز است، رقابت با شبکه های معتبر متمرکز در ابعاد بزرگ و کنار زدن آنها با ارتقاء امکانات و ارائه خدمات بی نظیر به کاربران است که منجر به افزایش محبوبیت روز افزون این پلتفرم می شود. الراند تا به امروز در برنامه های خود قصد دارد با ترکیب تطبیق پذیری و همکاری های زیاد گام بزرگی برای ایجاد یک پروتکل با عملکردی فوق خلاقانه بردارد. به طور کلی این ارز تحت توسعه بلاک چین خود برای پشتیبانی از برنامه های نامتمرکز و تابع اینترنت جدید برای استفاده اقتصادی توصیف شده است.

این شبکه همچنین با راه اندازی تکنولوژی های پیشرفته و منحصر به فرد بر روی سیستم عملکردی خود، توانسته تا حد زیادی خودش را از دیگر رقبا متفاوت سازد و به رشد و پیشرفت پلتفرم خود کمک شایانی کند. این پلتفرم دلیل اصلی برتری خود را با شبکه های متمرکز، استفاده از این تکنولوژی بزرگ می داند.

تکنولوژی منحصر به فرد شاردینگ

این فناوری مانند یک راهکار عمل می کند. در واقع شاردینگ تحت مدیریت کامل با تبدیل یک پایگاه داده عظیم به ابعاد بسیار کوچک تر تراکنش های بسیار بیشتری را در زمان بسیار پایین جذب می کند. به این صورت شاردینگ باعث افزایش بسیار بالای سرعت شبکه و در نتیجه تسریع تراکنش ها در ثانیه می شود؛ به طوری که موجب می شود این پلتفرم بتواند در مقایسه با اتریوم که در هر ثانیه قابلیت انتقال ۱۵ تراکنش را دارد و یکی از رقبای اصلی این شبکه محسوب می شود، در هر ثانیه قابلیت انتقال ۱۵۰۰۰ تراکنش را اجرایی کند که این تعداد تراکنش در بازار کریپتو بی نظیر است و اهمیت بسیار بالایی دارد. هزینه انتقال تراکنش ها در این شبکه برای کاربران، تنها کمتر از یک ۱/۰ سنت آمریکا محاسبه می شود. تمام این ویژگی ها و امکانات پیشرفته باعث می شود که الراند جزو قوی ترین پروژه های کریپتو کارنسی محسوب شود که قطعا رسیدن به رتبه ۴۶ بازار در وبسایت کوین مارکت کپ برای این ارز دیجیتال بسیار جایگاه عالی است و حتما این رتبه می تواند در روز های آینده بالاتر نیز برود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *