آشنایی با ارز دیجیتال تومو چین (TOMO) چیست؟

تومو چین (TomoChain) یک بلاک چینی قابل توسعه که در دسامبر ۲۰۱۸ جهت افزایش مقیاس پذیری بلاکچین اتریوم منتشر شد، ارز دیجیتال تومو چین با نماد TOMO قابل معامله است. تومو با استفاده از فناوری خود امکان افزایش فعالیت اپلیکیشن‌ها و افزایش کاربرد آن ها راداراست. فناوری تومو چین دارای مزایایی مانند تراکنش‌های سریع و گس فی نزدیک به صفر است. این تومو توانستجهت جذب سرمایه برای پروژه خود از طریق ICO (عرضه اولیه) در یک روز۸٫۵ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند.

 

ارز دیجیتال تومو چین (TOMO) چیست؟

TomoChain یک پروژه Decentralized است که هدف اصلی آن افزایش مقیاس‌پذیری بلاکچین است. توموچین (TomoChain) با افزایش TPS (Transaction Processing System) سعی در رفع این مشکل دارد. سرعت TPS در بلاکچین اتریوم در هر ثانیه ۱۵ معامله صورت می گیرد، در حالیکه سرعت انجام معامله در بستر ویزاکارت ۶۰۰۰ تراکنش درثانیه است که مقایسه این دو بستر متوجه عملکرد پایین TPS دراتریوم می‌شوید.

تومو چین امکان برطرف کردن شلوغی شبکه، مدت زمان انتظار بالا برای تایید تراکنش ها و هزینه‌های بالا برای تراکنش ها را داراست. با اجرایی شدن پروتکل TomoP امکان انجام تراکنش‌های غیرقابل ردیابی در شبکه Tomochain فراهم می‌شود. TomoChain توسط Long Vuong، درسال۲۰۱۸ تاسیس شد.

شبکه تومو از سازوکار اجماع POSV برای امنیت و اجرای شبکه استفاده می کند. TomoChain دارای اجماع رای گیری اثبات سهام است که سبب افزایش مقیاس پذیری و افزایش تأیید معاملات را فراهم می کند. اپ تومو (Tomo) جزو اولین برنامه های ایجاد شده بر روی TomoChain که یک پلت فرم Decentralized شبکه های اجتماعی است که روی اشتراک دانش فعالیت می کند.

 

بلاکچین تومو چین پرسرعت و با مقیاس‌پذیری بالاست

سرعت انجام تایید تراکنش درتومو به ۲۰۰۰ در ثانیه می رسد، در صورت نیازهم قابلیت افزایش سرعت خواهد داشت. همچنین نرخ گس فی برروی شبکه تومو چیزی نزدیک به صفر است.

 

نحوه استخراج توموچین

تومو از سازوکار اجماع POSV بهره می برد و شما برای استخراج تومو نیازبه دستگاه های ماینیگ ندارید، شما به وسیله stake کردن تومو امکان دریافت پاداش را خواهید داشت.

 

Staking در تومو چین

سازوکار اجماع (POSV) این امکان را به دارندگان ارز Tomo می‌دهد که به واسطه Staking امنیت تومو چین و تایید تراکنش ها را ایجاد کنند. این سیستم به وسیله نگهداری کوین های TomoChain در یک کیف پول مناسب با سازوکار Staking فراهم می‌شود. با ذخیره ارز TOMO، می توانید به صورت مداوم پاداش دریافت کنید.

 

کیف پول های Tomo

۱- کیف پول اختصاصی Tomo Wallet

کیف پول رسمی Tomochain دارای دونسخه Android و Ios است. این اپلیکیشن از رابط کاربری خوبی بهره می برد. جهت استفاده از قابلیت Staking این ارز باید از این  کیف پول استفاده کنید.

۲- کیف پول MyEtherWallet.com

۳- کیف پول Trust Wallet

این کیف پول متعلق توسط صرافی بایننس پشتیبانی می شود و دارای نسخه های اندروید و ios است.

۴- ولت Trezor

۵- ولت Ledge

۶- MetaMask

 

خرید توموچین (TOMO)

امکان خرید در صرافی های زیر برای ارز TomoChain امکان پذیر است.

  • صرافی بایننس
  • صرافی هات بیت
  • صرافی io

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *