به گزارش وب سایت صرافی رمزارز کوبکس به نقل از سیگنال، برایان آرمسترانگ، یکی از بنیان گذاران صرافی معتبر کوین بیس، روز پنجشنبه هفته قبل، در مصاحبه ای راجع به رمزارز ها شرکت کرد، و در طول صحبت هایش اظهار کرد که دارنده مقدار بسیاری بیت کوین می باشد. آرمسترانگ در طول برنامه بست بیزینس شو، و مصاحبه با پامپلیانو، هم بنیان گذار و از توسعه دهندگان مورگان کریک دیجیتال استس، در باره ی بیت کوین نظر قابل توجهی بیان کرد. رئیس صرافی کوین بیس، در صحبت های آن روز خود، بیت کوین را هنوز جذب کننده دانست و بر این باور است که این رمزارز در روز های پیش روی خود و مسیری که قرار است در آینده دنبال کند نیز ارزش خود را حفظ می کند و همچنان خود را به عنوان یکی از برترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری معرفی خواهد کرد.

 

آرمسترانگ اظهار داشت:

بیت کوین ارزی است که از نظر من بسیار دوست داشتنی می باشد که همچنان نسبت به کارآمدی آن ذوق زده هستم، من در حساب خود به میزان بالایی بیت کوین دارم و می دانم که تا ابد به عنوان یک طلای دیجیتال در این عرصه فعالیت خواهد کرد.

 

مدیرعامل این صرافی اضافه کرد:

در حال حاضر در جهان هوشمندی زندگی می کنیم که در آن صنعت ارز های دیجیتال توانسته دارایی ها و همچنین زنجیره های بلوکی متعددی را حتی با کارکردی که شاید دقیقا در یک راستا و یک هدف نباشد را به یکدیگر مرتبط سازد. ارز های مجازی هر تعریفی که داشته باشند و هر فعالیتی که انجام دهند، در آینده داده های بیشتری راجع به آنها منتشر خواهد شد.

 

آرمسترانگ در پایان صحبت های خود:

پیش بینی من این است که در آخر جهانی با چندین و چند بلاک چین و میلیارد ها توکن و کوین در رو به رو خواهیم داشت. مطمئنا توکن های بسیاری ابداع خواهند شد و پی بردن به اینکه هر کدام آنها به سوی چه مقصدی در حال حرکت خواهند بود، کار دشواری است.

 

رسیدگی به مساله استخراج رمز ارزها توسط کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس

کاظم دلخوش، سخنران انجمن حقوقی و قضایی، در گفت و گویی که اخیرا داشته است، در کنار اشاره به ویژگی های مثبت و کاربرد ارز های دیجیتال در فعالیت های اقتصادی، خاطرنشان کرد که به مشکلات ماینینگ رمزارز ها رسیدگی خواهند کرد.

کاظم دلخوش در در مصاحبه جدید خود در خصوص رسیدگی دولت به موضوع مهم تبدیل ارز های دیجیتال بیان کرد: معتقد هستم که مورد استفاده قرار دادن رمز ارز ها و بهره بردن از ظرفیت و نقاط مثبت آن در کشور می تواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد و ما می توانیم همانند کشور های دیگر با بهره بردن و استفاده صحیح در این زمینه در قسمت های مختلف اقتصاد کشور، فعالیت لازم را داشته باشیم. البته ناگفته نماند که این بستر در کنار مزایایی که ایجاد می کند، خطراتی نیز دارد که نباید نسبت به آنها بی دقت باشیم، اداره این صنعت توسط بانک مرکزی، وزارت صنعت و دیگر نهاد های وابسته به دولت باید به صورتی باشد که استفاده از این بازار برایمان سودمند باشد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *