بودجه 400 میلیون دلاری

به گزارش از کوبکس به نقل از وبسایت کوین تلگراف، تور بایر (Tor Bair)، موسس بنیاد سیکرت (Secret) گفت: شبکه سیکرت و شرکای آن قصد دارند که با این بودجه، برنامه های کاربردی غیر متمرکز حریم خصوصی را برای پذیرش جهانی توسط میلیون ها کاربر افزایش دهند.

سیکرت ۴۰۰ میلیون بودجه برای رشد اکوسیستم، حفظ حریم خصوصی خود و گسترش پذیرش کاربر ارائه می دهد.

شبکه سیکرت یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که از محیط های اجرائی قابل اعتماد برای فعال کردن محاسبات خصوصی و ایمن، بر روی داده های رمزنگاری شده استفاده می کند. این اکوسیستم دارای چهار جزء است: سیکرت توکن ها (Secret Tokens)، سیکرت پل ها (Secret Bridges)، تامین مالی سیکرتی (Secret Finance)  و سیکرت ان اف تی ها (Secret NFTs).

طبق  اعلامیه انانسمنت (announcement) در ۱۹ ژانویه، یک صندوق اکوسیستم ۲۲۵ میلیون دلاری و یک صندوق شتاب دهنده ۱۷۵ میلیون دلاری با حمایت ۲۵ سرمایه گذار و شرکای آنها از جمله: بلام توور (BlockTower)، اررینگتون (Arrington)، فنبوشی (Fenbushi)، اوتلیر (Outlier)، گروه اسپارتان (Spartan Group) و فیگمنت (Figment) ارائه می دهد.

بنیانگذار شرکت سیکرت (Secret) بایر تور (Tor Bair)، به کوین تلگراف (Cointelegraph) گفت که این بودجه تعلق گرفته به شبکه برای تقویت برنامه های کاربردی غیرمتمرکز حریم خصوصی و پذیرش جهانی توسط میلیون ها کاربر کمک می کند، همچنین بر اهمیت فناوری وب ۳ (Web3) تاکید کرد: فناوری های حریم خصوصی برای اطمینان از اینکه وب ۳.۰ به جای توسعه شکست وب های ۲.۰، قدرتمند و باز خواهدشد، ضروری است.

سرمایه اکوسیستم برای گسترش لایه کاربردی پروژه، زیر ساخت شبکه و ابزار استفاده خواهد شد.

استخر شتاب دهنده، سرمایه، کمک های مالی و مشوق های غیر کاهشی را از طریق توکن های بومی خود سیکرت (SCRT) برای گسترش سریع پذیرش کاربر فراهم می کند.

شبکه  سیکرت (Secret) همچنین فاش کرد که بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری سطح بالا اخیرا موقعیت های سیکرت را به دست آورده و به عنوان سهامداران حیاتی به اکوسیستم ملحق شده اند، از جمله: آلامدا ریسرچ (Alameda Research)، دی فیانسه (DeFiance) ،کوین فوند (CoinFund) و هاش کی (HashKey).

بودجه اکوسیستم  بخشی از ابتکار شاک وِیو (Shockwave) بود که در ۱۲ ژانویه اعلام شد ، چشم اندازی برای رشد جهانی شبکه سیکرت، هدف شاک وِیو (Shockwave) تثبیت جایگاه اکوسیستم به عنوان یک مرکز حریم شخصی برای وب ۳.۰ (Web 3.0) است.

میرا مکس (Miramax) از تارانتینو (Tarantino)به خاطرداستان عامه پسند دزدین پول در ان اف تی (NFT) شکایت کرد.

بایر (Bair) گفت که یک شبکه جهانی متمرکز بر حفظ حریم خصوصی بخش مهمی از ایجاد اینترنت بهتر است:

شبکه ها و برنامه های پیش فرض خصوصی، انتخاب هایی را برای کاربران ایجاد می کنند و به آنها اجازه  می دهند تا نحوه استفاده از اطلاعات آنهارا کنترل کرده و به دلخواه خود در بیاورند. کل جامعه شبکه  سیکرت به محافظت از کاربران،تامین امنیت و مبارزه با سرمایه داری نظارتی اختصاص دارد – نقطه ای که به جای قدرت بخشی از ان بهره برداری می شود.

اخبار های مالی به دنبال حراج های تازه راه اندازی شبکه سیکرت برای مجموعه ای از هفت ان اف تی مورد انتظار منتشر شده توسط  کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) در ۱۷ ژانویه است. این مجموعه  شامل هفت فصل از فیلمنامه های دست نویس است که فصل اول آن منتشر شده است. اکنون فروخته  شده و در ۲۴ ژانویه اعلام خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *