صرافی Bitfinex از دسترس خارج شد و سیستم معاملاتی آن از کار افتاد

با توجه به اخباری که در صفحه توئیتر این شرکت اعلام شد، پس از این که کاربران نتوانستند به حساب و سرمایه های موجود خود در این صرافی کنترل لازم را داشته باشند، بدون اندکی وقفه، تمام فعالیت ها و سفارشات این صرافی به نوعی انگار خاموش شد و از دسترس عموم خارج شد. اکنون تیم توسعه دهنده Bitfinex برای رفع این مشکل در تلاش است تا بتواند ضعف های موجود را هر چه زود تر از بین ببرد، و خاطر نشان کرده است که معاملات را اطراف ساعت ۰:۰۵ به وقت UTC مجددا به راه اندازد.

طی اولین اخبار حاصل شده مربوط به خرابی های اخیر آن، گفته می شود که مشکلات اولیه آن حدود ساعت ۷:۳۰ صبح به وقت UTC ایجاد شد، ولی در آن مدت این پلتفرم همچنان در دسترس بود و تنها درخواست معاملات آن غیر غعال شده بود. در حال حاضر ربات های رفع اشکال و کارمندان پشتیبان، مشغول رفع نقص های موجود هستند تا هر چه سریع تر این صرافی صحت دوباره خود را به دست بیاورد.

پس از اینکه این پلتفرم دوباره وضعیت قبل خود را در پیش بگیرد؛ کاربران و مخاطبین حاضر، می توانند حالت هایی که قبلا به آن ورود کرده را ببندند و پوزیشن های دلخواه و مناسب خود را به کار بگیرند. بر طبق گزارش های گوناگونی از سرمایه داران، گفته می شود که برداشت وجوه نیز در این پلتفرم دچار مشکل شده است.

 

اقدام بزرگ یک نهنگ با انتقال ۲۰۶ میلیون دلار بیت کوین به صرافی بایننس

رمز ارز بیت کوین در یک روز گذشته، بعد از رشد قابل توجه خود که نزدیک به ۴ درصد جهش داشته است، امروز از مرز  43 هزار دلاری عبور کرد و به نوعی خود را دوباره احیا نمود. البته گفته می شود گاوها منتظرند که بزرگ ترین سرمایه دیجیتالی تاریخ را بیشتر از حد قیمت ۴۰ هزار دلاری حفظ کنند، همچنین نهنگ ها از دیروز تا به حال ساکت نشستند و خود دست به اقدامات قابل توجهی زده اند.

بر اساس اطلاعات دریافتی از Whale Alert، یکی از پیشگام ترین شبکه های نظارتی زنجیره بلوکی و بررسی و پژوهش بر روی ارز های دیجیتال، یک کیف پول قدرتمند در بیت کوین، در روز ۲۹ سپتامبر، مقدار ۵ هزار BTC را از والت Xapo به صرافی معتبر بایننس جا به جا کرد.

در این نقل و انتقلات خود مختار، فردی تعداد ۵۰۰ واحد بیت کوین را از یک آدرس ناشناس به صرافی CoinBase جا بجا کرد. رشد دارایی های رمزارز BTC در صرافی های مختلف بعد از روند خروجی پیوسته صرافی های ارز مجازی در هفته گذشته، خیره کننده بوده است.

در هفته ای که گذشت، مقایسه میزان دارایی موجود از بیت کوین در صرافی ها با افت شدید و تاریخی خود در ۲ سال گذشته رو به رو شد. میزان آخرین جریان ورودی به صرافی ها نشان از این می دهد که در نمودار انتقالات این رمز ارز از سمت والت های برجسته، تغییراتی به وجود آمده است.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *