تیک تاک آلبوم توکن‌های غیرمثلی خود را معرفی می کند

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس، شبکه معروف و پرطرفدار این روز های اکثر رسانه ها که کاربران بسیار زیادی را جذب خود کرده است طی مصاحبه ای که صورت گرفت خبر از عرضه توکن های مثلی یا همان NFT خود داد. تیک تاک، آلبومی از توکن ها را به نام «TikTok Top Moments» از خود ارائه داد و با همکاری امیوتبل ایکس در زنجیره بلوکی پلتفرم اتریوم مستقر خواهد شد. این سری توکن های مثلی ۶ کلیپِ تیک تاک از مشهور ترین چهره های این پلتفرم معتبر اجتماعی را دارا می شود و هر کدام از آن ها با مقصد بزرگ داشت تاثیر این اشخاص در تبدیل این شبکه به یکی از قدرتمند ترین پلتفرم های مجازی در جهان تشکیل شده اند.

 

صرافی چینی رنرنبیت به طور رسمی کسب و کار خود را تخته کرد

یکی از نویسندگان زمینه رمز ارز ها که در این زمینه تحقیقات زیادی را صورت داده است، بعد از اعلام خبر توقیف صرافی کوینکس، حلا اظهار می کند که صرافی (Renrenbit) نیز تصمیم دارد که بیزینس خود را به شکل کاملا رسمی تعطیل کند و به فعالیت های خود پایان دهد. کالین وو خبرنگار چینی گفته است در ادامه ایجاد تدابیر محدود کننده چین، در حوزه سرکوب و تحریم رمز ارزها، این صرافی بیان کرده است که تا ۳۰ ام اکتبر به شکل کامل و رسمی خدمات خود را تعطیل خواهد کرد. ناگفته نماند که این شبکه خرید و فروش رمز ارز به وسیله ژائو دونگ، چهره مطرحی که در کشور چین به پادشاه او تی سی (OTC king) لقب دارد، بنیان گذاری شده است.

 

پیشرفت قابل توجه بیت کوین و توکن‌های RGT، POLY  و TLOS

هم زمان با منتشر شدن اخبار مثبت و رشد مناسب رمز ارز بیت کوین و دستیابی به فرم قبلی خود، و رسیدن به مرز ۴۴ هزار دلار در روز ۳۰ سپتامبر، بعضی از آلت کوین ها نیز پیشرفت هایی با درصد دو رقمی را ثبت و به طور کلی عملکرد سبز رنگی را تجربه کردند. بر طبق اطلاعات وب سایت تریدینگ‌ویو و کوین‌تلگراف، توکن های آر جی تی، پلی مت و تلوس، سود آور ترین ارز هایی بودند که بازده خوبی را در یک روز گذشته به ثبت رساندند. در ۲۴ ساعت گذشته ارزش تمام ای توکن ها به حد قابل توجهی با افزایش رو به رو شده است.

 

اندوخته ماینرهای اتریوم به نزدیک ۷۰ میلیارد دلار رسید

طی نتایجی از تحقیقات کراکن اینتلیجنس فهمیده می شود که استخراج کنندگان اتریوم پس از ایجاد پروژه توسعه ۱۵۵۹ به ذخیره دارایی های خود پرداخته است. بر اساس این آمار و گزارشات، ماینر ها از شروع تاریخ ۵ اوت، ۲ میلیون توکن شبکه اتریوم به قیمت نزدیک به ۶ میلیارد دلار را به اندوخته های خود اضافه کرده است. با اضافه شدن این میزان اتریوم، تمام سرمایه استخراج کنندگان به حدود ۲۲ میلیون واحد به بهای نزدیک به ۷۰ میلیارد دلار رسیده است. اینتلیجنس ادامه داد انباشتن دارایی ها پس از بهره برداری از پروژه ۱۵۵۹ آغاز شد، چرا که ماینر ها حدس می زنند ارزش اتریوم با افزایش رو به رو شود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *