ماینینگ در شرکت بورس از شایعه تا واقعیت!

در روز های اخیر یک خبر پر حاشیه از شرکت بورس تیتر برخی رسانه ها گردید. خبر درباره ی مشاهده شدن چند سیستم استخراج ارز های دیجیتال در این شرکت بوده است. با وجود اینکه مدیر عامل شرکت بورس این خبر را تکذیب کرد اما آقای بهشتی سرشت معاون شرکت بورس در جدیدترین اظهار نظر خود بیان کرد که این سیستم ها به منظور استفاده ی شخصی نبوده اند. بورس تهران باید در این رابطه جوابگو باشد. ماینینگ رمز ارز ها جزو وظایف شرکت بورس نیست و سهام داران می توانند حقوق خود را این شرکت مطالبه کنند.

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس، خبر هایی درباره ی مشاهده شدن چندین سامانه ی استخراج ارز دیجیتال در قسمت زیرین اداره ی بورس تهران در شبکه های اجتماعی منتشر شد. در همین رابطه مصطفی بهشتی گفت شرکت بورس وظیفه دارد اطلاع رسانی های مورد نیاز را صورت دهد. این شرکت وظیفه دارد پیرامون شایعات مطرح شده درباره ی ماینینگ در این اداره به افکار عمومی پاسخگو باشد. این موضوع می تواند نشانه ی احترام این شرکت به خواست و نظر مردم و سهام داران تلقی شود.

 آقای بهشتی سرشت اظهار کرد: به شخصه دستگاه ها را ندیده ام اما میدانم بحث آن در فضای رسانه ای وارد شده است. علی صحرایی مدیرعامل شرکت بورس تهران اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و آنهایی که آن را مطرح کرده‌اند، اشتباه کرده‌اند.

 

کارشناس برجسته: اولنچ برای جهش کمین کرده است.

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از ارز دیجیتال:  آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa)، اکانت معروف توییتری، در آخرین توییت خود به رشد چند آلت کوین از جمله اولنچ اشاره کرده است. او علاوه بر اولنچ دو رمز ارز دیگر را هم نام برده است.

دیلی هودل در جدیدترین مقاله ی خود به توییت های این اکانت معروف پرداخته است. در این گزارش آمده است ایناکانت توییتری پیشرفت قیمتی آلت کوین ها را پیش بینی و تحلیل کرده بود. همچنین اکانت توییتری آلت کوین شرپا اعلام کرده بود که اتریوم هم به کف قیمت رسیده است. در این گزارش آمده است که اولنچ می تواند حتی رشد چهل درصدی را تجربه کند. اولنچ از جمله رمز ارز های رو به رشد است. در یک سال گذشته بیش از دو هزار درصد رشد را تجربه کرده است.

اولنچ رمز ارزی با ظرفیت سرمایه گذاری بسیار بالایی به نظر می رسد. آلت کوین شرپا دنیای ارز های دیجیتال را رو به رشد عنوان کرد و اعلام کرد می توان تارگت صد دلاری روی اولنچ قرار داد.

آلت کوین شرپا همچنین به مزیت های رمز ارز وو نتورک پرداخته است. وو نتورک از جمله رمز ارز های با استعداد بالا برای رشد قیمتی است. WOO نتورکی مالی است که با هدف پیوند دادن ترید کنندگان و صرافی ها ایجاد شده است.  ارزش شبکه ی وو در شبانه روز گذشته ده درصد افزایش پیدا کرده است. کاربر توییتری معروف آلت کوین شرپا قیمت این رمز ارز را برای مقدار یک دلار پیش بینی کرده است. این به معنای آن است وو نتورک بیش از سی درصد رشد را تجربه خواهد کرد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *