با دعوت دوستانتان به کوبکس، کسب درآمد کنید

در کارمزد کوبکس شریک شوید

اولین هدف ما، ایجاد فضایی ایمن برای مبادلات و حفظ دارایی‌های مشتریان است. در همین راستا برای تشکیل هسته‌ی اولیه تیم توسعه، تماما از برنامه‌نویسان دارای سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی امنیت سایبری استفاده شده است. در طول توسعه و همچنین در زمان بهره‌برداری از محصول همواره نکات امنیتی به صورت محوری مورد توجه بوده‌اند. برای اطمینان بیشتر از تدابیر امنیتی اتخاذ شده، با همکاری مراکز تحقیقاتی معتبر، ارزیابی‌های امنیتی رسمی روی سامانه‌ی کوبکس با موفقیت انجام شده است.

ویدئو راهنمای کسب درآمد از معرفی کوبکس به دوستانتان

جهت آشنایی بیشتر با شیوه کسب درآمد از پلتفرم کوبکس این ویدئوی را مشاهده کنید

قوانین دعوت از دوستان :

  • در حال حاضر ۳۳٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده به کوبکس، به حساب فرد ارجاع دهنده واریز می گردد.
  • برای هر معامله دقیقاً ۳۳٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از کاربری که دعوت شده، به حساب ریالی فرد ارجاع دهنده واریز می گردد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در کوبکس برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.
  • هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب پنج هزار تومان به حساب کیف پول ریالی معرف در کوبکس واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.
  • ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.
  • فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و کوبکس مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.
  • محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد
  • محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.
  • کوبکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد