جستجو در راهنمای کوبکس

راهنمای کاربری

لازم است بدانید

بهتر است بدانید

سوالات پر تکرار

کوبکس یک استارتاپ خلاق است بنابر این همیشه میتوانید از کوبکس انتظار یک سرویس خلاق و نوآورانه را داشته باشید. شما علاوه بر استفاده از سرویس های مجازی میتوانید از خدمات صرافی کوبکس با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری نیز استفاده کنید و خرید و فروش رمز ارز هارا انجام دهید . سرویس های کوبکس بر بستر تکنولوژی ابری ارایه شده اند، این خصوصیت باعث میشود سیستم های ایمن تر و پایدارتری داشته باشید. شما در هر بانکی که حساب داشته باشید میتوانید بدون هیچ محدودیتی از تمام خدمات کوبکس استفاده کنید. اگر در بانک های منتخب کوبکس حساب داشته باشید پرداخت شما در کم ترین زمان انجام می شود. مطمئنا ایجاد بروز مشکل نزدیک به صفر است اما به محض ثبت هر موضوع  به سرعت پیگیری و رفع می شود. شما در کوبکس کم ترین کارمزد را پرداخت می کنید و در مقابل بیشترین ارزش افزوده را دریافت می کنید. از طریق بلاگ کوبکس می توانید به آخرین اخبار رویداد ها و تحلیل ها در حوزه ی رمز ارز دسترسی داشته باشید.

کریپتوکارنسی یک پول اینترنتی است که امنیت آن با استفاده از رمزنگاری تامین شده است. کریپتوکارنسی در واقع از دو کلمه‌ی کریپتو به معنی رمزنگاری و کارنسی به معنای ارز یا پول دیجیتال می‌باشد و بیت کوین اولین و معروفترین کریپتوکارنسی است.

کریپتوکارنسی (Cryptocurrency)  که به آن رمز ارز و ارز رمزنگاری شده هم گفته می‌شود، پول دیجیتالی است که در واحد داده(به نام توکن یا کوین) وجود دارد که شخص می‌تواند آن را در کیف پول دیجیتال آنلاین ذخیره کند. پشت کریپتوکارنسی این ایده نهفته است که وسیله‌ای برای مبادله ارزی با عرضه محدود، مستقل از یک مرجع مرکزی، مانند بانک یا دولت فراهم کند.  کریپتوکارنسی به صورت الکترونیکی منتقل می‌شود؛ بنابراین، هیچ سکه یا اسکناس فیزیکی وجود ندارد و هیچ نهاد شخص ثالثی در ایجاد یا انتقال آن دخیل نیست.

بیت کوین یک نوع ارز دیجیتال (کوین) است که بدون نیاز به پول و هیچ بانک یا واسطه ای همراه با انتقال سریع، امن و ارزان ایجاد شده است. انتقال بیت کوین ها به صورت الکترونیکی می باشد و در کیف پول های اختصاصی ذخیره می شوند. ارزش بیت کوین پس از معرفی در سال ۲۰۰۹، به دلیل مقدار محدود و افزایش محبوبیت و تقاضا، به سرعت افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله آشنایی با بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال وبلاگ کوبکس را در ملاحظه بفرمایید.

همراه گرامی کوبکس ، شما برای شروع نیاز دارید که حساب کاربری شخصی خود را با استفاده از ایمیل شخصیتان ایجاد نمایید پس از این مرحله نوبت به مرحله ی مهم احراز هویت و تایید حساب میرسد که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

با توجه به قوانین مهم بازار های مالی جهان ، شما مشتری گرامی ملزم به اثبات هویت خود به صرافی ما هستید که برای دستیابی به این مهم نیاز به گذراندن مرحله ی احراز هویت دارید .کوبکس با در نظر گرفتن موارد محدود این مرحله ی مهم را برای شما آسان کرده است.

پس از ثبت نام و ایجاد اکانت شما برای خرید و فروش نیاز به گذراندن مرحله احراز هویت دارید. در این مرحله نیاز است شما عکس کارت ملی ،  عکس شناسنامه و به همراه یک سلفی از خود(سلفی باید با نور مناسب از چهره ی شخص در حالی که مدارکش را در دست دارد گرفته شود ) در سایت ما آپلود کنید که پس از نظارت و تایید صرافی کوبکس شما مجاز به خرید و فروش ارز های دیجیتال هستید.

همراهان گرامی کوبکس ، شما پس از ثبت نام در سایت و افتتاح حساب ریالی به مرحله ی احراز هویت و تایید حساب می رسید که پس از گذراندن این مراحل حساب شما آماده ی هرگونه عملیات خرید و فروش می باشد.حال نوبت به خرید می رسد، شما با قرار دادن سفارش خرید ارزتان با قیمت و حجم مورد نظر باید منتظر فروشنده بمانید. پس از پیدا شدن فروشنده و اتمام این پروسه کیف پول ارز دیجیتال شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. سپس امکان درخواست برداشت ارز دیجیتال از کیف پول اختصاصی هر کاربر میسر خواهد بود.

پس از خرید و اتمام عملیات مورد نظر روی ارزتان حالا نوبت به فروش می رسد.شما با قرار دادن ارزتان با قیمت موردنظر برای فروش باید منتظر خریدار بمانید پس از پیدا شدن خریدار و اتمام این پروسه کیف پول ریالی شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد .حال شما می توانید با ثبت درخواست برداشت پول ریالی خود را از کیف پول مجازی به حساب بانکی خود انتقال دهید.

کوبکس با در نظر گرفتن مقررات جهانی و داخلی و جلوگیری از هرگونه سواستفاده از نام و هویت افراد موظف به احراز هویت از شما مشتری محترم می باشد صرافی کوبکس متعهد میباشد که این اطلاعات را به صورت کاملا محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران محترم،دریافت و محفوظ بدارد.

ویدیوهای اموزشی پر مخاطب

معرفی کوبکس

پاسخ سوال خود را نیافتید؟