به گزارش کوبکس و نقل از وبسایت کوین تلگراف، جک مالرز (Jack Mallers)، مدیر عامل استریک (Strike) گفت: بهترین شبکه پولی در تاریخ بشر اینجاست، باز است و سریعتر از آن چیزی که فکرش را بکنید دنیا را مختل خواهد کرد. شبکه باز برنده است.

کیف پول استریک، پس از یک هفته از انتشار خود، به پنجمین اپلیکیشن محبوب در زمینه ارز دیجیتال، در آرژانتین تبدیل شد.

این شرکت به رهبری جک مالرز، مدیرعامل هودی پوش، خدمات پرداختی ارز دیجیتال خود را در ۱۲ژانویه به بازار آرژانتین عرضه کرد.

استریک همچنین به دلیل فعال کردن پرداخت بیت کوین (BTC) از طریق شبکه لایتنینگ (Lightning)، به ویژ در السالوادور، مشهور است.

با این حال، طبق گزارشات کاربران و رسانه های محلی، این برنامه در آرژانتین در حال حاضر فقط از رمز ارز پایدار تتر (USDT) برای انتقال از طریق لایتنینگ پشتیبانی می کند. کاربران می توانند بیت کوین (BTC) را از طریق این برنامه خریداری بکنند و آن را به کیف پول شخص ثالث ارسال کنند.

مالرز در ۱۸ ژانویه توئیت کرد: برنامه استریک (Strike)، در حال حاضر به عنوان پنجمین برنامه برتر در زمینه ارز دیجیتال و در رتبه بهترین برنامه جدید در فروشگاه اپل آرژانتینی است، زیرا این برنامه بر اهمیت شبکه بیت کوین تاکید دارد.

مالرز در اوایل هفته بیان کرد که این شرکت سعی بر این دارد که به زودی پشتیبانی و ویژگی های بیت کوین را به این اپ اضافه کند. و هم چنین خاطر نشان کرد که شرکت دقیقا همان روندی که در السالوادور دارد پیش گرفته است.

از زمان راه اندازی این برنامه، خیلی از شرکای جدید با ما تماس گرفته اند.

ما در هفته آینده جلساتی مبنی بر یافتن شرکای جدید و همچنین در حال کار بر بالا آوردن صفحه بیت کوین و سایر ویژگی های آن روی برنامه برای آرژانتین خواهیم داشت که به صورت مرحله به مرحله می باشد. دقیقا همان رویکردی که در السالوادور داریم را پیش رو گرفته ایم.

نه استریک (Strike) و نه مالرز (Mallers) استفاده از تتر (Tether) را به عنوان بخشی از اعلامیه اولیه شرکت برجسته نکردند، با این حال مالرز گفت که این برنامه به کاربران آرژانتینی اجازه می دهد که موجودی نقدی ثابتی داشته باشند، که می تواند فورا و بدون کارمزد، خرج شود.

بر اساس گزارش ۱۱ ژانویه از رسانه محلی آی پروآپ (iProUP)، شرایط خدماتی برنامه استریک (Strike) با صرافی بیترکس (Bittrex)، در نگهداری دارایی و انتقال یکسری وجه اشتراک دارد و مشخص است که این برنامه ارزی ارائه می کند که کاربران از آن برای محافظت خود در برابر تورم استفاده کنند.

این نشریه نوشت: اگرچه اعلامیه به عنوان فناوری مبتنی بر بیت کوین تبلیغ می شود، ولی در واقع مبتنی بر اتریوم است، زیرا تتر یک ارز پایدار است و تحت استاندارد فناوری توکن ERC-20  است.

طبق گزارش ها، اروگوئه اولین دسستگاه خود پرداز بیت کوین خودرا نصب می کند.

یک کاربر محلی استریک به نام نیکو (Nico)، در توئیتر اظهار داشت که توانسته بیت کوین از این برنامه دریافت کند. اما بلافاصله به تتر (USDT) تبدیل شده، در حالی که لوئیس دیوید اسپاراگوزا (Luis David Esparragoza) روزنامه نگار ارز دیجیتال آرژانتینی، پاسخ داد که همین اتفاق در تراکنش معکوس رخ می دهد، جایی که کاربران تتر (USDT) رابه بیترکس ارسال می کنند و درآنجا به بیت کوین تبدیل می شود.

بنا به گزارش هایی که شده، یکی از عملکرد هایی که بیت کوین در آرژانتین پشتیبانی می کند، ویژگی انعام بیت کوین در توئیتر است که مالرز از طریق اسکرین ریکوردی که در توئیتر گذاشت به آن اشاره کرد.

کوین تلگراف (Cointelegraph) برای اظهار نظری در مورد استفاده تتر با مالرز ارتباط برقرار کرده است و درصورت پاسخ دهی او، مقاله بروز خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *