اگر بخواهیم لیستی تحت عنوان ارز های معروف و دوست داشتنی بازار تهیه کنیم، امکان ندارد نام ارز های محبوبی مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و کاردانو را از قلم بیاندازیم. این ارز ها، هر کدام خدمات خاص و بی نظیری را ارائه داده اند که این امر باعث محبوبیت روز افزون این رمزارز های رویائی شده است. به علت همین محبوبیت بالا و همچنین گسترش و افزایش کاربران این رمز ارز ها، بسیاری از مردم دنیا برایشان مهم است که بدانند آینده آنها به چه سمت و سویی سوق پیدا می کند. در ابتدا این مطالب قصد داریم یک بررسی کلی نسبت به ریزش اخیر دوج کوین داشته باشیم و وضعیت فعلی آن داشته باشیم و پس از آن به سراغ پیش بینی سرنوشت این ارز های معتبر برویم.

جدیدترین بررسی دوج کوین

جدیدا بازار ارز های دیجیتال ریزش سهمگینی را به خود دید، که دوج کوین نیز از این ریزش مستثنا نبوده است. ولی می شود گفت که این رمز ارز، مشکلات خود را خیلی وقت است که با خود حمل می کند. درست است که این ارز، قابلیت های خوبی داشته است، اما ناگفته نماند که بخشی از رشد و پیشرفت صعودی خود را، از هیایوی موجود در دور و اطراف خود گرفته است. در واقع اخبار و اتفاقات مرتبط با بازار کریپتو و گفته ها و همهمه های برخی از افراد، در افزایش ارزش و معروفیت دوج کوین بی اثر نبوده است. برای مثال هرگاه که اشخاص معتبری همچون ایلان ماسک در مورد این رمزارز صحبتی کرده اند، شاهد رشد بی نظیر دوج بوده ایم. به همین دلیل یکی از علت های کلیدی جذب کاربران به این شبکه، همین موضوع بوده است که باعث رشد ۲۱ هزار درصدی آن شده است که در ادامه آن با رسیدن به قیمت ۷۳ سنتی، توانست قله تاریخی خود را فتح کند. اگر چه اکنون، دوج کوین در مقایسه با رکورد قیمتی خود، حدود ۶۰ درصد کاهش یافته است، ولی سرمایه گذاران همچنان به آینده این ارز، در بلند مدت بسیار امیدوار هستند. به طور کلی دوج کوین از هفتم سپتامبر که شاهد ریزش بود، دیگر نتوانست به شرایط قبلی خود باز گردد. اگر چه روند صعودی را از آن شاهد بودیم، اما هرگز جواب گوی سقوط و افت این رمز ارز نبوده است. در حال حاضر دوج کوین اطراف محدوده ۲۴ سنتی دیده می شود و در یک هفته گذشته، کاهش ۱۸ درصدی را شاهد بوده است.

پیش بینی آینده رمز ارز های محبوب بازار

یک تحلیلگر معروف کریپتو که از اعتبار نسبتا بالایی نیز بر خوردار است، با نام اختصاری پدر خوانده نکته های قابل توجهی را راجع به آینده این رمز ارز ها ارائه داده است. این شخص که با نام (crypto_godfather) در صفحه اجتماعی خود فعالیت می کند، درباره ی آینده رمز ارز دوج کوین امیدوار می باشد و آن را در مرز ۵۰ سنتی می بیند که البته از سقف ارزشی که قبلا ثبت کرده است، همچنان کمتر است.

این کارشناس مشهور تحلیل کرده است که (Bitcoin) تا رسیدن سال جدید، به قیمت ۸۰ هزار دلار و رمز ارز (Ethereum) به قیمت ۱۰ هزار دلار دست خواهد یافت. در صورت رخ داد این احتمال، اتریوم با رشد ارزش نزدیک به ۲۰۰ درصد، رو به رو خواهد شد. این تحلیلگر نسب به (Cardano) نظری محتاطانه ثبت کرده است، که طی آن تخمین زده است که این ارز تا فرا رسیدن سال جدید، ۴ دلار خواهد شد. همچنین معتقد است شبکه بایننس نیز افزایش ۲۰۰ درصدی را تجربه خواهد کرد و ارزش خود را به ۱۲۰۰ دلار خواهد رساند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *