به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس، معاملات رمز نگاری اگر در بهترین زمان اتفاق بیفتند امری جالب و مفید است اما به این فکر کنید اگر یک همستر از عملکرد شما پیشی بگیرد، آیا زمان آن فرا نرسیده است که به فکر تغییر استراژی معاملات خود باشید و برای ارزیابی عملکرد خود دست به کار شوید ؟!!

Mr. Goxx

آقای Goxx وارد می شود؛ او شخصی نیست به جز اولین همستر رمزنگاری جهان! آیا می دانستید که تماس های تجاری اخیر ایشان بیش تر از ۵۰۰ S&P است. بله! درست شنیدیدMr.Goxx  در دفتر معاملاتی سفارشی خود این امکان را دارد که دارایی های رمزنگاری شده را بررسی کند و نسبت به خرید و فروش سفارشات اقدام کند. البته این در حالی است که در ابتدا شروع او با تزلزل همراه بود ولی از اواخر ماه ژوئیه بازدهی بالاتری نسبت به S&P ، Nasdaq و Berkshire Hathamay  داشته است .

آقای Goxx عزیز یک همستر است که در محیط ماشینی و موردعلاقه  زندگی می کند . او می تواند بین خانه ی معمولی و موردعلاقه ی همسترها و دفتر تجاری خود که کاملا خودکار و همراه با فناوری های پیشرفته است جا به جا شود ( این دو محل به هم متصل هستند و همستر می تواند هر زمان که بخواهد وارد و خارج شود ) .

البته این امر که یک همستر بتواند معاملات رمزنگاری انجام دهد عجیب و غیر واقعی به نظر می رسد اما استفاده از حیوانات برای پیش بینی اتفاقات آینده چیز جدیدی نیست . در قدیم برای پیش بینی آب و هوا از گاوها استفاده می شد ؛ کشاورزان معتقد بودند  که اگر گاوها در مزرعه دراز بکشند حتما باران می بارد و حالا اگر بخواهیم این موضوع را از لحاظ علمی بررسی کنیم به این مهم می رسیم که طبق مطالعه ی دانشمندان چون گاوها حساسیت بیشتری نسبت به تغییرات فشار هوا دارند هنگامی که فشار هوا تغییر می کند آنها با دراز کشیدن در یک نقطه ی خشک به این حساسیت پاسخ می دهند.

نمونه ی دیگر و البته معروف تر استفاده از حیوانات در پیش بینی ها یک هشت پا به نام ” پل هشت پا ” بود که در جام جهانی ۲۰۱۰ با انتخاب صحیح برندگان جام جهانی مسابقات فوتبال مهارت خود را نشان داد . روش کار پل به این صورت بود که دو جعبه  که غذای  یکسان داشتند و هر کدام نماینده ی دو تیم فوتبال برای مسابقه بودند را به پل نشان می دادند ، وقتی پل یک جعبه را برای غذا خوردن انتخاب می کرد پیش بینی او برای برنده ی بازی محسوب می شد !!!

 

روش کار  Mr.Goxx

آقای Goxx می تواند با استفاده از چرخاندن چرخ تصمیم گیری در دفتر معاملاتی خود از بین ۳۰ دارایی رمزنگاری یکی را انتخاب کند و تجارت انجام دهد ، سپس از طریق جا به جایی بین تونل تصمیم خرید یا فروش اقدام به خرید و فروش نماید . در ادامه اطلاعات عملکرد آقای Goxx از طریق API به صورت زنده به پلت فرم معاملات ارسال می شود تا در واقع معاملات با پول واقعی انجام شود .

در ابتدای امر و آغاز کار آقای Goxx میزان دارایی ۳۹۰ دلار بوده است که در جمعه قبل آقای Goxx سبد ارزهای رمزنگاری  خود را به ۴۶۷ دلار رسانده است که ۲۰ درصد افزایش داشته است . همسترGoxx تا جمعه بعد ازظهر ۷۷ یورو سود کرده است . بالاترین سطح سبد این شرکت در اواسط سپتامبر به ۵۸۰ دلار رسید که این نشان می دهد عملکرد این شرکت در کمتر از سه ماه تقریبا ۵۰ درصد افزایش داشته است. دارایی های برتر این شرکت شامل ADA ، XRP ، Tron و  Ether هستند.

عده ای معتقدند که نتایج بدست آمده بصورت کاملا تصادفی رقم می خورد ولی هنگامی که پیش بینی های دقیق و مداوم اتفاق می افتد انگار چیزی بیشتر از شانس و تصادف وجود دارد. آیا واقعا همستر Goxx  دارای توانایی معامله گری بالاست یا این کار برای او فقط یک بازی ساده است ؟!

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *