تعدادی از صرافی های خورده ی رمزارز کره جنوبی بسته شدن قریب الوقوع خود را اعلام کرده اند-در تلاش برای دستیابی به مهلت اعلام شده که به سرعت در حال نزدیک شدن است و صنعت پلت فرم معاملات رمزارز این کشور را به خطر می اندازد.

به گفته یونگانگ ایلبو ، آخرین صرافی هایی که اعلام کردند در هفته های آینده درهای خود را خواهند بست ، Darlbit ، CPAX و Daybit هستند.

بسته شدن قریب الوقوع CPAX ، به ویژه ، خیلی ها را متعجب خواهد کرد ، زیرا این پلتفرم به عنوان بازوی مبادله بازیکن اصلی بلاک چین Coinplug عمل کرده است و دومین شریک اصلی دولت در طیف وسیعی از راه حل های فناوری بدون تماس است.

CPAX این خبر را در وب سایت خود تأیید کرد و نوشت که “تعلیق خدمات برداشت” در ۱ سپتامبر “تعلیق موقت نیست” ، بلکه “مطابق با خاتمه خدمات مبادله ما” انجام می شود.

دارلبیت و دایتبیت هر دو در اطلاعیه های خود به “اجرای دولت” در مورد اقدامات جدید و “تغییرات نظارتی” اشاره کردند.

صرافی دیگر ، بیتسونیک ، اعلام کرد که بسته می شود ، اما در کانال تلگرامی خود اعتراف کرد که خدمات خود را برای سه ماه اولیه متوقف می کند. با این حال ، در آن نوشته شده است که “از سرگیری عملیات عادی” پس از تعلیق به دلیل مشکلات “اجتناب ناپذیر” در داخل و خارج از شرکت “دشوار خواهد بود”.

تا ۲۴ ماه آینده ، همه صرافی های رمزارز در کشور باید گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را دریافت کنند ، با شرکای بانکی تجاری تأیید شده با نام واقعی مشارکت کنند ، پروتکل های مبارزه با پولشویی را تصویب کنند و اعتبار مدیریت خود را به تنظیم کننده های مالی اثبات کنند. – به همراه طیف وسیعی از اقدامات دیگر انطباق.

عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به جریمه و حتی حبس شود.

این مقررات در حال حاضر منجر به بسته شدن تعدادی از سیستم عامل ها شده است ، بسیاری از آنها کاملاً آگاه هستند که منابع مالی لازم برای برآوردن الزامات را ندارند. برخی از منتقدان مقررات ، از جمله سیاستمداران برجسته ، در مورد “بحران تعطیلی” هشدار داده اند.

اکثر انتظار دارند حداقل صرافی های “چهار بزرگ” – Korbit ، Bithumb ، Upbit و Coinone – تأیید شوند ، اگرچه به نظر می رسد هیچ یک از این گروه هنوز قراردادهای کلیدی بانکی مورد نیاز خود را برای ادامه تجارت پس از ۲۴م ماه سپتامبر تأمین نکرده اند.

با توجه به اینکه معاملات خارجی در خارج از کشور نیز با آینده ای سخت روبرو است ، در حال حاضر این تصویر برای معامله گران ارزهای دیجیتال در کره جنوبی مبهم است – کشوری که سرمایه گذاری و حجم معاملات ارزهای دیجیتال امسال افزایش یافت.

صرافی های کوچکتر نیز با ممیزی رویه های بانکی متزلزل شده اند که هفته گذشته حداقل ۱۴ حساب جعلی را نشان داد که توسط پلتفرم های کوچک تجاری مورد استفاده قرار می گرفتند. هر ۱۴ پرونده به پلیس و خدمات قضایی تحویل داده شده اند.


پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *