آلبرتو فرناندز ، رئیس جمهور آرژانتین ، اظهارنظرهای سرسختانه ای در مورد ارزهای دیجیتال انجام داده و خاطرنشان کرده است که توکن ها ممکن است قدرت مبارزه با تورم را داشته باشند و تا حدی به عنوان “ارز سخت” عمل کنند – هرچند او سعی کرد با افزودن احتیاطی که انجام داد ، نظرات خود را تعدیل کند. در دنیای دارایی های دیجیتالی غیر متمرکز به خوبی آگاهی ندارد.

این اظهارات در طی مصاحبه تصویری گسترده ای که در صفحه Caja Negra یوتیوب که توسط Filo News اداره می شود ، پخش شد و فرناندز ادعا کرد که ارزهای دیجیتال بالقوه می توانند تورم را از بین ببرند. مورد اخیر در آرژانتین در سالهای اخیر موضوعی التهابی بوده است ، جایی که تورم شدید اقتصاد را تحت تاثیر قرار داده و کشور را به یک باتلاق مالی کشانده است.

با این حال ، به نظر می رسد که فرناندز یا نمایندگانش بیش از حد از صحبت در مورد رمزنگاری خوشحال بودند-و سعی کردند با انتشار بخشهایی از مصاحبه مربوط به رمزنگاری در حساب رسمی رئیس جمهور توییتر ، بحث را بیشتر دامن بزنند.

فرناندز نظر زیر را در ویدیو در پلت فرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت:

وی گفت: "بحث در مورد عملکرد ارزهای رمزنگاری شده جهانی است. و باید اعتراف کنم که موضوعی است که باید با احتیاط برخورد شود. در مورد من ، [تا حدودی] ناشناخته است. اما نمی توان آن را انکار کرد ، شاید راه خوبی باشد. "

در طول ویدیو ، او بیشتر در مورد رمزنگاری صحبت کرد و اظهار داشت که پیشرفت این بخش اکنون “برگشت ناپذیر” است.

با این حال ، او مکرراً سعی کرد بر این واقعیت تأکید کند که مسائل مربوط به پذیرش رمزنگاری باید با “مراقبت” و “احتیاط” رفتار شود-و اعتراف کرد که “در مورد من” ، بسیاری از دنیای رمزنگاری “ناشناخته” است.

وقتی رئیس جمهور بر این موضوع فشار آورد ، اظهار داشت:

"مزیت ارزهای رمزنگاری شده این است که اثر تورمی تا حد زیادی لغو شده است."

وی یادداشت های احتیاطی نیز اضافه کرد و خاطرنشان کرد: “این نیز درست است که [رمزنگاری] ناامنی ایجاد می کند ، زیرا قبلاً [موارد] تقلبی و [استفاده غیرقانونی] وجود داشته است.”

اما همانطور که فرناندز اظهار داشت ، پیام هنوز هم تا حد زیادی مثبت بود.

اگرچه همه چیز در مورد مسائل اقتصادی خرد ، تکنولوژیکی ، شفاف و غیرشفاف به هم می خورد ، اما احتمالاً راه خوبی است. "

او همچنین تأکید کرد که “این حس را دارد که به نحوی” می تواند قدرت مبارزه با نیروهای “تورمی” را به دلیل توانایی “تا حدی” بعنوان “ارز سخت” در خود داشته باشد- و توضیح داد که نوعی رمزنگاری واجد شرایط است. پیشرفت مربوط به احتمال زیاد “ارزش ریسک” را داشت.

رئیس جمهور در این مورد بیشتر توضیح نداد ، اما این واقعیت را نیز ذکر کرد که قوانین مربوط به فناوری فاینتک در حال بررسی است زیرا بوینس آیرس قصد دارد بخش های رمزنگاری و بلاک چین را تنظیم کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *