آیا صرافی بایننس حساب کاربری شما را هم مسدود کرده است؟ این روز ها اکثرا می شنویم که این صرافی حساب ایرانی ها را مسدود می کند. ما در این مقاله قصد داریم ده روش دور زدن صرافی بایننس را به شما معرفی کنیم.

یک : در این روزها برای اکثر ما پیش آمده است که از دیگران یا فضای مجازی می شنویم که صرافی بایننس در حال مسدود کردن حساب کاربران ایرانی است. همین موضوع نیز باعث می شود که رفتار های هیجانی از برخی کاربران سر بزند. فرض کنید که شما روی حساب بایننس خود در حال تبادل هستید و به صورت ناگهانی همه ی ارز های خود را خارج می کنید و برای مثال آنها را به تتر تبدیل می کنید. باید بدانیم که این رفتار صرافی بایننس را حساس می کند و باعث می شود که صفحه ی کاربری شما را ببندد.

دو : استفاده از وی پی ان های رایگان. معمولا کاربران می خواهند برای تغییر آی پی های خود به VPN  ها متصل شوند. ما باید به این نکته توجه کنیم که IP هایی که مورد استفاده قرار می دهیم باید حتما ثابت باشند. وی پی ان های رایگان این کار را انجام نمی دهند. چون دائما در حال تغییر IP ها هستند و نمیتوان از آن ها استفاده کرد پس توصیه می شود از انواع پولی و امن تر استفاده کنید.

سه: درست است که VPN های پولی می توانند کار راه انداز باشند اما اگر سرمایه ی شما زیاد است و میخواهید به صورت امن تر از بایننس استفاده کنید بهتر است از سرور های مجازی یا VPS ها استفاده کنید.

چهار: برای انتقال ارز دیجیتال به حساب صرافی بایننس تان مستقیما از صرافی ایرانی این کار را انجام ندهید. ابتدا از کیف پول خودتان به عنوان واسط استفاده کنید. از صرافی ایرانی ارز را به آن انتقال داده و سپس از آن کیف پول به بایننس بفرستید. شاید این کار کارمزد را افزایش دهد اما امنیت را بیشتر می کند.

پنج: برای انتقال از تتر استفاده نکنید چون تتر معمولا قابل ردیابی است پس می توانید از یکسری کوین بیس های دیگر استفاده کنید.

شش:  برای انتقال ارز های دیجیتال از ارز های غیر قابل رهگیری استفاده کنید.

این به چه معناست؟ یکسری ارز های دیجیتال هستند که قابلیت ردیابی آنها توسط ارگان های مختلف تقریبا غیر ممکن است و اطلاعاتی را به بیرون درز نمی دهند مثل ارز دیجیتال دش یا  مونرو درست است که کار با این ارز های دیجیتال ریسک خود را دارد  و  نیز کارمزد بالا دارند اما می توانید مطمئن باشید که ایرانی بودن شما لو نخواهد رفت.

هفت:  از آی پی کشور ایران و کشورهایی که تحریم شدند به هیچ عنوان استفاده نکنید چون بلافاصله بایننس متوجه می شود و حساب شما را بلوکه میکند .

هشت:  برخی از کشور ها هستند که توسط بایننس تحریم شدند اما در کنار آن ها کشورهایی هم هستند که صرافی باینس از کاربران ساکن در آن ها میخواهد که احراز هویت خود را انجام دهند. توجه کنید که به آی پی این کشور ها شناخته نشوید.

نه:  اگر نمی خواهید که احراز هویت خود را در صرافی بایننس انجام دهید توصیه می کنیم که از اپلیکیشن آن استفاده نکنید چرا که استفاده نکردن از آن باعث می شود دیرتر به عنوان ایرانی شناخته شوید.

 ده: به شما پیشنهاد می کنیم که تنها از یک دستگاه برای انجام معامله یا سرمایه گذاری در بایننس استفاده کنید چرا که با این کار ریسک سرمایه گذاری شما کاهش پیدا می کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *