رای ۶۵ درصد مردم آمریکا برای دریافت حقوقشان به شکل نوین ارز های دیجیتال

طی نتایج نظر خواهی که اخیرا به شکل رسمی صورت گرفت، نشان داد که تعداد اشخاص شاغل در ایالات متحده از قبل برای دریافت حقوق و دستمزد خود به صورت ارز های دیجیتالی بسیار افزایش یافته. در واقع این همه­پرسی نشان داد که افراد این کشور بیت کوین را به عنوان شکل مجازی حقوقشان، با آغوش باز پذیرفتند. همچنین این نظر سنجی داده های قابل توجهی را نیز راجع به موضوعات روان شناسی مرتبط با پذیرفتن و یا عدم پذیرش رمز ارز ها از سوی مردم ارائه داده است.

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از کریپتو اسلیت، بنیاد پژوهشی (Skynova) با بیش از ۱ هزار کارشناس مشغول به کار، که شامل ۸۰۰ کارمند و ۲۰۵ رئیس می باشد، حاضر به گفت و گو شده است تا عقیده آمریکایی ها را در باره ی دریافت حقوقشان با ارز های مجازی را مورد تحقیق قرار دهد و با بررسی نظرات آن ها به نتایج مهمی در این راستا دست پیدا کند.

این بنیاد تحقیقاتی با معرفی برنامه تهیه صورت حساب به شرکت های نوپا و کوچک، درصد علاقه و سابقه پیشین افراد با دریافت حقوق به شکل ارز های دیجیتالی را به دست آورده است. در نظر سنجی این موسسه نزدیک ۴۷ درصد از شرکت کنندگان پیش تر با رمز ارز ها حقوق دریافت کردند و ۵۳ درصد از دیگر افراد شرکت کننده تا به اینجا تجربه ای به این شکل نداشتند.

 

بیشتر افراد شاغل رای به دریافت حقوق دیجیتال دادند

این نظر سنجی هدفمند با قصد بررسی دیدگاه کلی و البته تعداد شاغل های آمریکایی که تمایل دارند دستمزد خود را به صورت پول دیجیتال دریافت کنند، صورت گرفته است. آیا مردم این کشور در حال حاضر این سیستم بانکی و پرداختی که در اکثر کشور ها حاکم است را می پسندند و یا ممکن است در آینده شغل خود را ترک کنند و در جایی شروع به کار کنند که از سیستم پرداخت مدرن ارز های دیجیتالی استفاده می کند؟

حدود ۶۵ درصد شرکت کنندگان این نظر سنجی به گزینه دوم تمایل بیشتری نشان دادند. آنها معتقدند که به صورت کلی استفاده از این سیستم پرداخت حقوق می توان کارآمد و نوین باشد و دریافت این شکل از پول می تواند در آینده نیز بسیار مفید واقع شود.  با وجود این ۶۵ درصد، ۲۸ درصد از افراد نیز بودند که علاقه بیشتری به این شیوه پراخت نشان دادند و آن را یک امر لازم دانستند.

البته در این میان افرادی نیز بودند که عقیده و تمایل آن ها بر این بود که این ایده اصلا یک پیشنهاد مناسب نیست و می تواند بسیار بد باشد. نکته جالب در این میان، این است که حدودا یک سوم افراد حاضر ترجیح داده اند که از شغل کنونی خود استعفا داده و در محلی استخدام شوند که از شیوه پرداخت دیجیتال استفاده می کند. در آن طرف میدان اما افرادی بودند که گفتند اگر کارفرمای کنونی­شان بخواهد این شیوه را دستور کار خود قرار دهد، کار و شغل خود را ترک خواهند کرد. این موضع نشان می دهد که اغلب افراد می خواهند خودشان شیوه نوین را انتخاب کنند و نه طوری باشد که به آنها تحمیل شود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *