به گزارش صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از کوین دسک، خبر توقیف خرید و فروش رمزارز ها در سراسر جهان به ویژه کشور چین با افزایش عرضه سهمگین بازار همراه بود و در حال حاضر بیت کوین با ورود به مرحله حمایت ۴۰ هزار دلاری خود تثبیت قیمت داشته است. قیمت این ارز در یک هفته اخیر، نزدیک به ۱۳ درصد افت کرده و همینطور در رتبه بعدی، اتریوم نیز وضعیت اصلا خوبی را نداشته و در همین بازه زمانی، ریزش شدید ۱۹ درصدی را تجربه کرده است. با وجود این فشار ها و حمله های بی امان نهاد های نظارتی و سازمان های دولتی مختلف از سراسر دنیا، کارشناسان احتمال می دهند که نوسانات قیمت ادامه دار خواهد بود و کاربران باید آماده موج های احتمالی بعدی نیز باشند.

توکن هایی که در صرافی رمزارز ها یافت می شوند، مخصوصا آنهایی که در بین مخاطبین چینی محبوب هستند، روز جمعه با ارزش گذاری بسیار پایین، زیر قیمت به فروش گذاشته شدند. در همان روز توکن های هیوبی (Huobi) نزدیک به ۲۳ درصد کاهش پیدا کرد و به همین صورت توکن صرافی معروف (FTX) نیز با عملکرد منفی ۱۲ درصد روز خود را به پایان رساند.

 

نظر کارشناسان مطرح برای ادامه مسیر ارز های دیجیتال

جیمز باترفیل، یک کارشناس و مشاور سرمایه گذاری در روز جمعه در (LinkedIn) شخصی خود بیان کرد: حدود ۱۰ درصد از مجموع بیت کوین هایی که در سراسر جهان در دست کاربران مختلف قرار دارد، متعلق به صرافی های معتبر و بزرگ اوکی اکس  و هیوبی می باشد. وی معتقد است اخباری که از چین به دنبال محدودیت ها در روز جمعه پخش شد، بر روی ارزش معاملات و قیمت ارز ها تاثیر زیادی نخواهد گذاشت. با این حال کماکان بسیاری از تحلیلگران خلاف این عقیده فکر می کنند و به قانون گذاری های جدید کشور چین علیه رمزارز ها تاکید دارند و همچنین مسیری که قرار است از این پس جلودار ارز های دیجیتال باشد را متاثر از این اخبار می دانند و به آن اهمیت می دهند.

در ادامه صحبت ها و نظرات کارشناسان بازار، سایمون پیترز تحلیل گر (eToro) معتقد است: در اقدامی غافلگیرانه نزدیک به یک هفتم مردم جهان، به شکل جدی از بازار کریپتو کارنسی حذف شدند و امکان فعالیت از آنها گرفته شد. تا قبل از این اتفاق صنعت رمز ارز ها به درستی در کشور چین مورد استفاده قرار می گرفت و همین علت، توقیف کامل آنها را به یک رویداد غافلگیرانه و مهم تبدیل کرد که واکنش های منفی را به دنبال داشت.

سرمایه گذاری کوتاه مدت در اتریوم جواب نخواهد داد / خروج معامله­گران

به گزارش صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از سیگنال، شرکت (Santiment) که تنظیم و تحلیل زنجیره های بلوکی را بر عهده دارد، طی صحبت های اخیر خود، گفته است که اتریوم به سرعت در حال عرضه شدن می باشد و ورود این ارز به صرافی های ارز دیجیتال در حال بیشتر شدن است. به نظر می رسد که کاربرانی که با دید کوتاه مدت وارد بازار این رمز ارز شده بودند، در حال فروش دارایی خود می باشند.

سانتیمنت به این موضوع اشاره کرده است که معامله گران این بازار به دلیل ترس و موقعیت کنونی این ارز در حال حاضر، تصمیم به فروش سهم خود گرفته و از آن خارج شدند. کاربران این پلتفرم به دنبال شبکه دیگری هستند تا بازدهی بهتری برایشان داشته باشد و بتواند آرامش دوباره ای را به آنها بازگرداند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *