در سال ۲۰۲۱، بایننس به بیش از ۳۵۰ هزار مبتدی رمز ارز ها آموزش های حرفه ای می دهد و همچنان در خط مقدم آموزش بلاک چین باقی خواهد ماند. این شرکت همچنین کلاسهای آموزشی رایگان ارز های دیجیتال را در اختیار آفریقایی ها قرار داده است. این کلاس ها موضوعاتی همچون حفاظت از کاربران تا ایجاد مشاغل در بلاک چین تحت پوشش قرار می دهند.

به گزارش وب سایت کوبکس به نقل از bitcoinist ، شرکت بایننس همانطور که در راستای افزایش آزادی های پولی کاربران، ارتقای فرهنگی شهروندان برای پذیرش بلاک چین و امکان دسترسی بیشتر به آن تلاش می کند، در سطح جهانی نیز به آموزش مبانی و مهارت های ارز های دیجیتال می پردازد. به همین منظور از طریق آکادمی بایننس یک دفترچه ی راهنمای جامع رمز ارز ها به همراه کلاس های آموزشی رایگان به کاربران آفریقایی ارائه شده است. گفتنی است توجه رو به رشدی میان شهروندان آفریقایی نسبت به ارز های دیجیتال وجود دارد. با این شرایط بایننس همچنان در خط مقدم آموزش بلاک چین قرار می گیرد و منابع انسانی مورد نیاز برای کسب منابع مادام العمر مجهز می کند.

از زمان شروع به کار در ژانویه ۲۰۲۰، آموزشگاه عالی بایننس به بیش از ۴۰۰ هزار آفریقایی آموزش رایگان ارز های دیجیتال ارائه داده است. با توجه به اینکه بسیاری از مبتدیان رمز ارز ها اغلب قربانی کلاهبرداری در این حوزه شده اند، وبینار های رایگان عمدتا با هدف کمک به کاربران در درک اصول ارز های دیجیتال، نحوه ی شناسایی کلاهبرداری ها و ایمن نگه داشتن رمزنگاری خود در هنگام شروع سفر رمز ارز ها ارائه شده است.

با شیوع بیماری همه گیر کرونا و از دست دادن درآمد و نیز مجبور بودن برای در خانه ماندن، تمام این آموزش ها بر مهارت های جدیدی مانند تجارت رمزنگاری و مشاغل در توسعه بلاک چین متمرکز شدند.  در پایان سال ۲۰۲۰، بیش از ۷۰ هزار آفریقایی در اولین سال از راه اندازی کلاس مستر آموزش دیدند. بایننس از آن زمان تاکنون تلاش خود را دو برابر کرده است و منابع آموزشی را برای بیش از ۱۷۷ هزار آفریقایی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ و بیش از ۱۷۹ هزار نفر در سه ماهه دوم ۲۰۲۱ ایجاد کرده است. ایجاد زیرساخت های آموزشی برای آفریقایی ها باید از نظر مالی رایگان باشد. مدیر بخش آفریقای بایننس در همین رابطه طی اطلاعیه ای اعلام کرد: آموزش بلاک چین در مرکز توجه ما قرار دارد. به عنوان ارائه دهنده زیرساخت بلاک چین ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم افراد بیشتری به اطلاعات صحیح در مورد عملکرد بازار رمز ارز ها دسترسی دارند. آفریقا یک بازار بسیار مهم برای بایننس است زیرا ما شاهد فرصت های عمیق بلاک چین برای کل قاره آفریقا هستیم.

بایننس علاوه بر آموزش مبتدیان و علاقمندان، به توسعه دهندگان بلاک چین و تجهیز آن ها به ابزار و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد راه حل ها و ظهور استعداد های استثنایی بلاک چین اختصاص داده شده است. در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ بایننس بیش از ۱۰۰۰ توسعه دهنده بلاک چین را در آفریقا آموزش داد و مبلغ ۱ میلیون دلار برای توسعه دهندگان آفریقایی اختصاص داد. این کلاس مستر هشت هفته ای با تمجید از شرکت کنندگان برتر که محصولات جدید ساخته شده را با استفاده از فناوری بلاک چین و مهارت های کسب شده از دوره توسعه دهندگان به نمایش گذاشتند به پایان رسید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *