بینانس اظهار داشت: “ممکن است در صورت تنش شدید قیمت ها ، موجودی غیر کریپتویی شما مسدود شود.”

به دنبال سرکوب های شدید نظارتی و حکومتی در کل دنیا، صرافی بین المللی بایننس تصمیم دوباره ای به محدود کردن امکانات خود نمود.

این صرافی در اقدامی جدید در حساب تویتری خود نوشت:

Binance Margin to Delist $AUD, $EUR & $GBP Pairshttps://t.co/gyBP8XzITI— Binance (@binance) July 26, 2021

براساس این اعلامیه ، بایننس جفت های معاملاتی فیات مذکور را در تاریخ ۱۰ آگوست به حالت تعلیق در می آورد و سپس به تسویه حساب خودکار روی آورده و کلیه سفارش های معلق مرتبط را لغو می کند. معاملات به اصطلاح P2P انجام شده بعد از تاریخ ۱۲ آگوست به طور کامل از تالار معاملات این صرافی حذف خواهد شد.

آخرین محدودیت معاملات مطابق با تلاش های تهاجمی بایننس برای مهار ریسک معاملات در کنار تصمیم اخیر آن برای محدود کردن قابل توجه معاملات اهرمی ، کاهش حداکثر موقعیت های اهرم از ۱۲۵x به ۲۰x در فیوچر است.

“معاملات مارجین یک خطر قابل توجه دارد و احتمال سود و زیان قابل توجهی را نیز به همراه دارد. سود گذشته نشان دهنده بازدهی در آینده نیست. در صورت جابجایی شدید قیمت ، ممکن است تمام موجودی حاشیه شما از بین برود. ”

این خبر در حالی منتشر می شود که اخیراً Binance با افزایش نظارت های ناظران و نهادهای مالی جهانی روبرو شده است. هشدارهای متعددی از طرف مقامات ایالات متحده ، انگلستان ، ایتالیا و سایر کشورها به این صرافی داده شده است. تعدادی از موسسات اعتباری و بانک های انگلیسی نیز از ابتدای ماه ژوئن اقدام به مسدود کردن تراکنش های این صرافی کرده اند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *