دوج الون با کسب لقب ارز بین سیاره ای، از نظر فنی یک فورک دوج کوین محسوب می شود. این ارز دیجیتال پر طرفدار، نام جالبی دارد، چرا که به عنوان پایتخت مریخ نام گذاری شده است. کاربران این پلتفرم را با نماد ELON در بازار می شناسند. تیم سازنده و توسعه دهنده دوج الون، این ارز را به عنوان یک رمز ارز جهانی برای تمام مردم در هر نقطه از جهان تعریف کرده اند. صادر کنندگان این ارز معتقدند این رمز ارز یک میم کوین همانند شیبا نیست. این ارز دیجیتال یک پروژه واقعی است که به طور پیوسته در حال پیشرفت می باشد. توسعه دهنگان این تیم، بیان کرده اند، اگر از طریق توکن ELON از شخصی کلاهبرداری صورت گرفته است، ما آن را جبران خواهیم کرد و این اولین قدم است تا اعتبار خود را ثابت کنیم، اما با این وجود سایت معتبر کوین مارکت کپ، این رمز ارز را در بین دسته ارز های میم کوین، قرار داده است. برخی شواهد در باره ی این ارز وجود دارد که کاملا مشخص نیست، برای مثال شنیده شده است که این رمز ارز توسط ایلان ماسک، میلیاردر معروف پایه گذاری شد است، اما این گفته اثبات شده نیست. یا اینکه آیا این ادعا صحت دارد که نیمی از این ارز به اترنت تقدیم شده و نیم دیگر ذخیره شده و یا اصلا این ادعا شوخی بیش نبوده است، مبهم است.

توکن دوج الون

توکن این شبکه روی شبکه اتریوم قرار دارد. در اینجا باید دقت کنید که توکن هاتی اشتباهی را خریداری نکنید. زیرا توکن های تقلبی و کلاهبرداری مشابه بسیار زیاد روئیت شده است. تعداد کل توکن های این شبکه، به عدد ۱۰۰ تریلیارد توکن ELON رسیده است. تین سازنده ۵۰ درصد از کل این مقدار را برای سازنده ارز دیجیتال اتریوم به نام ویتالیک بوترین فرستادند و ۵۰ در صد دیگر توکن ها روی یونی سواپ قرار گرفت. رمز ارز این پلتفرم، هنوز در لیست صرافی های معتبر جهان قرار نگرفته است، و شما می توانید برای تهیه آن به صرافی یونی سواپ مراجعه کنید.

آینده ارز دیجیتال (ELON)

از آنجا که دوج الون، الهام گرفته شده از ارز دوج کوین می باشد، می توان انتظار داشت که به همان مسیری حرکت کند که دوج کوین آن را طی کرده است. در نتیجه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا نوسان گیری، از بسیار مناسبی است. اما با این حساب که پایه و پشتوانه علمی  کاملا مشخصی ندارد، پیش بینی می شود برای دید بلند مدت نمی تواند انتظارات را برآورده کند.

سخن پایانی

دوج­الون یکی از کم سابقه ترین ارز های بازار کریپتو کتارنسی می باشد. همانطور که بالا اشاره شد، بسیازی از افراد این رمز ارز را بی هدف می خوانند و آن را در دسته میم کوین ها قرار داده اند. اما ایلان ماسک آن را به عنوان یک ارز میان سیاره ای نام برده است که در مریخ یافت خواهد شد. اگر چه این گفته ها، شاید دور از ذهن باشد و کمی محال به نظر بیاید، اما تا کنون پیشرفت علم، نشان داده است که هر چیز غیر ممکن را ممکن می سازد. در کل این ارز برای زمانی که قصد دارید مقداری از پول خود را در صورتی که از دست دادن آن، مشکلی ایجاد نکند، می تواند گزینه خوبی باشد. این شکل از سرمایه گذاری برای افرادی که به ریک بالا و هیجان علاقه دارند، گزینه مناسبی است. اما قطعا انتخاب های بهتری در بازار وجود دارد که سرمایه گذاری در آنها بسیار مطمئن تر و سود آور تر خواهد بود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *