سود ۶ میلیون دلاری حاصل از فروش توکن های NFT دولچه و گابانا

فروش اولین آلبوم توکن های NFT کمپانی سرشناس گابانا و دولچه با نام Collezione Genesi، سودی برابر با قیمت ۵.۷ میلیون دلار برای فروش ۱۸۸۵ واحد اتریوم به دست آورد. بزرگ ترین توکن های سفارشی شده این شرکت، “تاج دوج” و “کت و شلوار شیشه ای” نام دارند که گرانبها ترین توکن های این مجموعه نیز محسوب می شوند. توکن کت و شلوار شیشه ای به وسیله دو شخص با نام های Dolce و Gabbana ابداع شده است و در کنار ارائه مدل توکن مجازی آن، یک نسخه فیزیکی نیز ارئه داده است که به شکل ویژه ای برای طرح منتخب ایجاد شده است.

در ادامه فروش فوق العاده توکن های غیر مثلی در روز ۵ شنبه، یک صندوق به ارزش ۱۰ میلیون دلار با عنوان “Culture Fund” به وسیله UNXD ایجاد شده است. مهم ترین هدف از ایجاد این صندوق، افزایش سرعت گسترده سازی عرصه مد در متاورس و  NFT می باشد. در این بیانیه ذکر شده است که این صندوق به راه های مختلفی برای شرکت ها و آژانس های طراحی مد و پوشاک سود آوری خواهد داشت.

اما این شرکت تنها برند پیشرو در زمینه مد و پوشاک نمی باشد که توانسته به صنعت NFT ها ورود کند، البته گفتنی است برای ادامه مسیر خود برنامه های خوب و هدفمندی را دستور کار خود قرار داده است. در کنار برند دولچه و گابانا چندین بیزیس مطرح و نام آشنا دیگر نیز حضور دارند همانند باربری و لویی ویتون و غیره که فعالیت های خود را برای ایجاد آلبوم NFT خود منعطف کرده و سعی بر گسترش این موضوع دارند.

باربری چگونه توکن های خود را عرضه کرد؟

این شرکت با استفاده از بازی آنلاین و گروهی که به نوعی در ابتدا کاربران را سرگرم می کند وسپس به عرضه توکن های غیر مثلی خود می پردازد.

لویی ویتون چگونه توکن های خود را به فروش رساند؟

این کمپانی فرانسوی قدرتمند که خدمات با کیفیتی در حوزه فعالیت های خود به مردم ارائه داده است، با طراحی یک بازی مناسب برای نسخه های موبایلی که در آن شرکت کنندگان طی مسابقات و مراحلی که باید از آن ها عبور کنند، می توانند توکن های NFT خود را نیز دریافت کنند.

برای اولین بار سولانا در یکی از صندوق های سرمایه گذاری گنجانده شد

صندوق بزرگ دارایی”GrayScale” برای نخستین بار در روز جمعه هفته گذشته، از پلتفرم سولانا و رمز ارز نامتمرکز یونی سواپ حمایت کرد و آن ها را به صندوق کد گذاری شده اصلی خود افزود. این شرکت، به گروه ارز های دیجیتال تابع کوین دسک، در اعلامیه ای خبر داد که نزدیک به  500 میلیون دلار از صندوق دارایی عظیم دیجیتال در روز جمعه با ۳.۲۴ درصد موقعیت سولانا بسته شد. در این بیانیه اعلام شده است: این نخستین بار است که رمز ارز سولانا در یک صندوق پذیرش سرمایه گری اسکیل قرار می گیرد.

سولانا در حال حاضر در رتبه چهارم بزرگترین دارایی صندوق قرار دارد. این ارز در آخرین روز های هفته گذشته، بخشی از سود های خود را برگشت داد. اما هنوز توانسته اطراف بالاترین سطح، موقعیت خود را حفظ کند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *