داده های اخیر: یک سوم از عرضه اتریوم از صرافی ها خارج شدند

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس، بر طبق اطلاعات به دست آمده از (Santiment)، نزدیک به یک سوم از عرضه در حال گردش پلتفرم اتریوم از صرافی های موجود در دنیا خارج شده است و به والت های خصوصی منتقل شده است. از آغاز ۲۶ سپتامبر سال ۲۰۲۰ تا به حال، عرضه در حال حرکت اتریوم با گذشت یک سال با آمار منفی رو به رو شده است، و حدود ۸ درصد کاهش یافته و از عدد ۲۴ به ۱۶ درصد رسیده است که بازتاب خوبی به دنبال نداشت. البته مهم ترین علت ایجاد کاهش عرضه اتریوم، آپدیت این شبکه به همراه رشد سریع ارزش آن می باشد.

حمایت همه جانبه خزانه داری ایالات متحده از ارز دیجیتال ریپل

رزی ریوس، انبار دار پیشین آمریکا، طی پیامی در صفحه توئیتر خود که آغشته به تمجید و تشویق ریپل بود، بیان کرد که با توجه به قابلیت ها و پتانسیل بالایی که این ارز دارد، نسبت به سایر رمز ارزها انتخاب مناسب تری دانست و سرمایه گذاری در آن را پیشنهاد داد. ریوس مدعی شد از این شبکه برای انجام تراکنش های برون مرزی استفاده می شود اما باقی رمز ارز ها ساختاری تجارتی دارند. البته ناگفته نماند که این شخص خود یکی از توسعه دهندگان شبکه ریپل در بین مدیران آن محسوب می شود که این امر باعث می شود تا این ادعا را شاید به حساب این موضوع بگذاریم.

موسس اکسی اینفینیتی: بازی­ها راهکاری موثر برای تایید سریع ارز های دیجیتال

مدیر عامل بازی پر طرفدار اکسی اینفینیتی در آخرین صحبت های خود اظهار کرد که ایجاد نوآوری های پر هیجان و خلاقانه، در عرصه در حال گسترش گیمینگ، رقابت سختی را بین سازندگان این زمینه به وجود آورده است و رقابت گیم های مختلف برای جذب مخاطب باعث می شود تا رمز ارزها بیشتر و بیشتر در مرکز نگاه ها و توجه کاربران قرار بگیرند. جف زرلین، در ادامه صحبت های خود اضافه کرد که پذیرش رمز ارز ها هنوز تا حد زیادی گسترش نیافته است، اما بازی ها قادر هستند ما را در مسیری قرار دهند تا پذیرش ارز های دیجیتال با سرعت بالاتری صورت گیرد. همچنین میزان کاربران این بازی افزایش یافته و به تعداد قابل توجه بیش از ۱ میلیون نفر رسیده است و سود آوری این بازی نیز بیش از ۲ میلیارد دلار بوده است. توکن مورد استفاده در این شبکه نیز از اولین روز سال جاری با رشد خوبی همراه بوده است و در کل توانسته آمار خیره کننده ای را به ثبت برساند.

میلیاردر مشهور: به زودی شاهد رشد بی­نظیر ارز های دیجیتال خواهیم بود

اورلاندو براوو یکی از ثروتمندان مشهور و مدیران کمپانی (Thoma Bravo) بر این باور است که نظر او راجع به بازار کریپتو کارنسی و مخصوصا ارز دیجیتال بیت کوین در آینده نزدیک، بسیار صعودی است. براوو ادامه داد که به همراه افزایش قابل تحسین خدمات این صنعت و علاقه افراد و سازمان های بیشتر به این عرصه و همچنین گسترش همه جانبه این صنعت، شاهد خواهیم بود که افراد و به ویژه سرمایه گذاران بیشتری به این بازار جذب خواهند شد. او اضافه کرد که ایده عرضه محدود رمز ارز ها را قبول دارد و معتقد است که در برخی موارد، ارز های مجازی می توانند به عنوان یک سرمایه ضد تورم عمل کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *