داده های اخیر: آپدیت جدید Altair اتریوم در راه است

در این روز ها اخبار ارز های دیجیتال در دنیای اقتصاد بسیار بیشتر شده است، و همچنین علاقه به این صنعت و سرمایه گذاری های مناسب در آن نیز در حال افزایش است. یکی از رمز ارز های قدرتمند و پیشگام در این عرصه اتریوم می باشد که توانسته خود را در رده بندی ارز های دیجیتال به رتبه دوم برساند و همیشه در تعقیب بیت کوین به دنبال کسب مقام اول و ربودن مقام کنونی بیت کوین می باشد. اتریوم ۲.۰ اخیرا اعلام کرد که به زودی به روز رسانی Altair پایه گذاری می شود.

به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس، طی اطلاعات و اخباری که در جدیدترین ساعات به دست مان رسیده است، قرار است از جدیدترین چشم انداز پلتفرم اتریوم در ماه پیش روی رو نمایی شود. این به روز رسانی شبکه اتریوم را به ساز و کار اثبات سهام نزدیک و نزدیک تر خواهد کرد.

در واقع چشم اندازی که از شبکه اتریوم به شیوه اثبات سهام در راه است به عنوان اهداف اصلی این شبکه، برنامه ریزی شده است تا بتواند، گام بزرگی برای رسیدن به این هدف بر دارد. متخصصان و توسعه دهندگان این پلتفرم تاریخ رونمایی از به روز رسانی را نیز برای کاربران معلوم کرده اند.

طی صحبت های دنی رایان، پژوهش گر پلتفرم اتریوم، اجرا و طراحی این به روز رسانی که به عنوان نخستین آپدیت شبکه اصلی به (Beacon Chain) معرفی می شود، برای اجرای زمان استخراجی، اطراف ۲۷ اکتبر برنامه ریزی شده است که معادل ۵ آبان می باشد.

 

منظور از زمان استخراجی چیست؟

منظور از این جمله، مدت زمانی است که باید سپری شود تا ۳۰ هزار بلوک تازه در پلتفرم اتریوم ایجاد شود و شروع به کار کنند.

رایان درباره ی چشم انداز آلت ایر بیان کرده است که این به روز رسانی، پشتیبانی (Light Client) را برای اجماع هسته به دنبال دارد، شرایط رسیدگی واسطه ها در (Beacon Chain) را نشان می دهد، بعضی از چالش های مربوط به واسطه های اعتبار سنج های این بنیاد را از بین می برد و بر طبق پروژه “EIP-2982” می تواند برنامه های تنبیهی را اجرا کند.

پروژه رشد اتریوم EIP-2982 برنامه ها و اهداف تنبیهی را برای شکل گیری اعتماد نسبت به فراهم آوردن امنیت دارایی در ساز و کار اثبات سهام به شبکه می افزاید.

ارزش این ارز دیجیتال در روز سه شنبه با کاهش سنگینی رو به رو شد و همچنین دیگر رمز ارزهای بازار نیز با قیمت های پایین معامله شدند. اکنون اتریوم در قیمت نزدیک به ۳ هزار دلار خرید و فروش می شود و در یک روز گذشته تغییر قیمت مهمی را ثبت نکرده است.

 

انتشار استیبل کوین نامتمرکز Djed در پلتفرم ارز دیجیتال کاردانو

یک استیبل کوین نوظهور و تازه در زنجیره بلوکی شبکه قدرتمند کاردانو انتشار خواهد یافت که به عنوان یک راهکار برای اجرای عملیات نامتمرکز دی­فای معرفی شده است و همچنین کارمزد این معاملات را به صفر خواهد رساند. موسس و مدیر عامل بنیاد کاردانو به همراه رئیس کمپانی کوتی، اعلام کردند که با کمک کمپانی (Coti)، خدمات دهنده فعالیت های پرداختی کاردانو، استیبل کوین نامتمرکز  Djed در این ارز دیجیتال انتشار خواهد یافت.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *