اطلاع از موقعیت دوج کوین در روز های آتی

دوج کوین یک رمز ارز هدفمند و بسیار قدرتمند بازار می باشد که با الهام از بیت کوین وارد صنعت کریپتو شد و همواره در تلاش است تا به اهداف خود دست پیدا کند و بتواند به همین شکل موفقیت های بزرگی را رقم بزند. این ارز با قیمت بسیار مناسبی در بازار معامله می شود و در رتبه ۱۰ رده بندی ارز های دیجیتالی قرار دارد.

در حالیکه وضعیت دوج کوین به مرحله تثبیت قیمت رسیده است، سابقه نوسانات این رمز ارز، خبر از این می دهد که احتمال ایجاد یک خط صعودی در پیش روی آن شکل گرفته است. به گزارش وب سایت صرافی رمز ارز کوبکس به نقل از کریپتو بریفینگ احساس می شود که دوج کوین قرار است دوباره نمودار قیمتی گذشته خود را تکرار کند که در ابتدای همین سال طی کرده بود. باید در نظر داشته باشیم که تقاضا برای این ارز آنقدر زیاد نیست که توقع جهش قیمتی داشته باشیم، اما با این وجود می توان با لحاظ چند شاخص مهم، مسیری که رو به روی این ارز قرار دارد را پیش بینی کرد. در واقع سرنوشت این رمز ارز به ۲ فاکتور مهم بستگی دارد. میم کوین اصلی بازار در این سال تا به اینجا نتایج خوبی را به دست آورده است. این ارز مجازی در ابتدای ماه خرداد، در زمانی که بازار در فاز هیجانی خود به سر می برد، به رکورد قیمتی جدیدی دست یافت و به ارزش ۰.۷۴ دلار رسید. با احتساب اینکه دوج کوین در ماه های گذشته نوسانات کوچکی را تجربه کرد، این رمز ارز در اوایل سال جاری میلادی سود ۴,۵۰۰ درصدی را برای خود ثبت کرده است.

 

عظیم ترین استخر استخراج اتریوم فعالیتش را در چین پایان داد

در ساعات گذشته که کشور چین ممنوعیت های جدیدی را طبق بیانیه ای به شهروندان و ساکنیناعلام کرده است،  هشدار داده شده که هر گونه فعالیت با استفاده از ارز های دیجیتالی، غیر قانونی خوانده می شود. در همین وضعیت که نهاد های نظارتی این کشور محدودیت های شدید خود را بر بازار ارز های دیجیتال وارد کرده اند، فعالان این بازار دسترسی خود را از کار و معاملات خود از دست داده اند. اما این نابسامانی ادامه داشت و با وجود این تحریم ها، اولین استخر استخراج ارز دیجیتال اتریوم در جهان، فعالیت های خود را در این بازار پایان داد و از ارئه خدمات به این کشور خود را باز داشت. استخر مهم و نام آشنا اسپارک که در ظرفیت خود ۲۵ درصد از توان پردازش پلتفرم بزرگ اتریوم را جای داده است، بیان کرد که به دنبال تحریم ها و رواج ممنوعیت های کشور چین، از این زمان دیگر به استخراج کنندگان ساکن این کشور خدمات خود را ارائه نمی دهد. این استخر بزرگ که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کند، علت این کار خود را رعایت قوانین جدید و ممنوعیت های موجود عنوان کرد. حال دیگر باید منتظر دیگر اخبار بنیادی اقتصاد کلان بمانیم تا دوباره ناظر جهت گیری سریع ارز های دیجیتال تحت تاثیر این اخبار منفی باشیم؛ چرا که روز گذشته در دوم مهر، با اعلام خبر انتقاد و توقیف ارز های دیجیتال توسط کشور چین و نام بردن از بیت کوین به عنوان یک ارز غیر مجاز، شاهد افت ۵ درصدی این ارز بزرگ بودیم.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *